RWN
Księgowy - Wersja do druku

+- RWN (http://rwn.boo.pl)
+-- Dział: FUN (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Księgowy (/showthread.php?tid=1120)

Księgowy - Adam Małysz - 20-06-2015 21:04

Witam!

Chciałbym ogłosić konkurs na księgowego. Owa osoba ma pilnować czy każdy kto wystawi ogłoszenie uiszcza opłaty do konta konkursowego zgodnie z regulaminem giełdy. Wygrany dostanie moderatora oraz hasła do konta konkursowego.

Wzór zgłoszenia:

Czemu chcesz na to stanowisko:
Ile przebywasz na forum dziennie:

Czekam na zgłoszenia. Jeśli ktoś mnie zainteresuje, zamknę rekurtację, pozdrawiam. Smile

RE: Księgowy - Wolf - 20-06-2015 21:09

Czemu chcesz na to stanowisko: Ponieważ jestem uczciwy i ktoś musi pilnować czy hajs się zgadza.
Ile przebywasz na forum dziennie: Czas spędzony na forum: 2 Miesięcy, 2 Tygodni, 5 Dni, 11 Godzin ----> Więc dużo Wink.Około 3-4 godziny.

RE: Księgowy - Lucas - 20-06-2015 21:36

Czemu chcesz na to stanowisko: Jestem uczciwy, dużo czasu spędzam na forum, choć ostatnio rzadziej mam czas. Zawsze przeglądam wszystkie wątki i działy, więc żadne ogłoszenie ogłoszenie mi nie umknie.
Ile przebywasz na forum dziennie: Ok. 3-4 godzin w zależności od dnia i czasu.. Tongue

RE: Księgowy - Mudryk - 21-06-2015 17:15

Czemu chcesz na to stanowisko: Dużo czasu spędzam na forum , często nudząc się i przeglądając wątki , więc myślę że miałbym czas aby dopilnować opłat Smile .
Ile przebywasz na forum dziennie: 2-3 godziny , czasami więcej w zależności od wolnego czasu .

RE: Księgowy - Scott - 21-06-2015 18:59

Czemu chcesz na to stanowisko: Dziennie spędzam dużo czasu przy komputerze, często nie mam co robić. Forum przeglądam często więc mógłbym kontrolować wpłaty.

Ile przebywasz na forum dziennie: Na forum jestem bardzo często dostępny, dniem i nocą. Przeważnie po 3-4h+

RE: Księgowy - Jakub - 22-06-2015 10:16

Czemu chcesz na to stanowisko: Chcę bardziej zaangażować się w forum i dopilnować tego, żeby wszyscy co wystawiają ogłoszenia wpłacali do konta konkursowego.
Ile przebywasz na forum dziennie:Min. 1,5 h dziennie.

RE: Księgowy - Adam Małysz - 24-06-2015 15:55

Na dzień dzisiejszy księgowym zostaje Lucas. Pilnuj porządku giełdy Wink

Bo jak nie to Cię przekopie! Big Grin /M