RWN
Życie nie tylko Golfem się toczy - Bestia RB26 Seboo107 - Wersja do druku

+- RWN (http://rwn.boo.pl)
+-- Dział: Racer (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Racerowe życie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Życie nie tylko Golfem się toczy - Bestia RB26 Seboo107 (/showthread.php?tid=65)

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Frytek. - 12-04-2015 22:41

Jeżeli dajesz zaufanym osobą którą znasz od paru lat a ona Ci odwija taki numer to raczej trudno to przypilnować.

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Mariusz - 12-04-2015 22:45

Koniec.

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - ExTazer - 13-04-2015 5:26

Miał być koniec, jeszcze tylko ja coś napiszę.Te części nie są przypadkiem z wydanego przez Kamana mk2 ? http://hellandreas.pl/showthread.php?tid=2314. Co do złamania zakazu to już inna sprawa.

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Seboo107 - 13-04-2015 6:54

Frytek odezwę się dziś do Ciebie na GG Wink I jak się uda mi odszukać to nawet Ci powiem skąd ten model mam Wink. I nie jest to cały model Kamana tak dla sprostowania. Silnik miałem już wcześniej. Przyznaję kilka rzeczy z tego golfa mam np. Deskę, ale nie cały model... Ale taka prawda, pretensji do mnie nie miej, bo to już nie moja wina, że osoba która miała go w zaufaniu rozdala model.

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Frytek. - 13-04-2015 7:22

(13-04-2015 5:26 )ExTazer napisał(a):  Miał być koniec, jeszcze tylko ja coś napiszę.Te części nie są przypadkiem z wydanego przez Kamana mk2 ? http://hellandreas.pl/showthread.php?tid=2314. Co do złamania zakazu to już inna sprawa.

Ten post jest dla zrobienia handlarzy w bambuko, w linku który jest tam podany wcale nie ma modelu mk2 KamaNa.

Sebo luz pretensji jako takich nie mam, tylko spora większość osób która modzi do SanAndreas jest cięta na racerowców iż konwertują samochody bez ich zgody Big Grin Czekam na gg jak coś Big Grin

//Edit.

(13-04-2015 10:44 )Artixow11 napisał(a):  Tak, ale bierz pod uwagę też to, że te auta, które należą dajmy na to do ludzi z HA i są ogólnie dostępne I są konwertowane przez jak to nazwałeś "Racerowców" do Racera, to zazwyczaj nie po to, żeby roznieść model gdzie popadnie, ale żeby samemu z niego korzystać.
Poza tym, większość tych aut skonwertowanych do GTA SA to modele z Forzy, więc do tego też bym się przyczepił, no ale dobra.

P.S. Jeżeli się wydaje samochód do pobrania i każdy ma do tego dostęp, to pisanie takich rzeczy jak np. "Zakaz zmieniania .dff" itp. itd. jest trochę bezsensowne nieprawdaż? To tak jakby powiedzieć do złodzieja "Popilnuj mi auta, bo jest warte 10 000 000 złotych i masz do niego kluczyki, ale go nie kradnij". I tak będzie ciągle, jeżeli wydajecie auta, nie miejcie do nikogo pretensji.Wink

Jeżeli jest napisane zakaz ruszania .dff to zakaz ruszania. Jak komuś to nie pasuje to niech nie pobiera i szuka innego modelu. Różnica między autami z forzy która jest ogólnodostępna dla każdego a różnica między modelami które robią użytkownicy pod Siebie jest znaczna. Nie bez powodu ludzie piszą "zakaz ruszania .dff" skoro mają takie życzenie to trzeba to uszanować bo my im łaski nie robimy iż to pobierzemy. A wystarczy napisać na PW do autora danego modelu (o ile jest on napisany i można się z nim skontaktować) o zgodę na konwertowanie. Niby tak nie wiele a autorzy modelu patrzą na Ciebie całkiem inaczej, że pytasz się kulturalnie a nie bezczelnie robisz coś bez ich zgody Big Grin

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Łysy - 13-04-2015 10:44

Tak, ale bierz pod uwagę też to, że te auta, które należą dajmy na to do ludzi z HA i są ogólnie dostępne I są konwertowane przez jak to nazwałeś "Racerowców" do Racera, to zazwyczaj nie po to, żeby roznieść model gdzie popadnie, ale żeby samemu z niego korzystać.
Poza tym, większość tych aut skonwertowanych do GTA SA to modele z Forzy, więc do tego też bym się przyczepił, no ale dobra.

P.S. Jeżeli się wydaje samochód do pobrania i każdy ma do tego dostęp, to pisanie takich rzeczy jak np. "Zakaz zmieniania .dff" itp. itd. jest trochę bezsensowne nieprawdaż? To tak jakby powiedzieć do złodzieja "Popilnuj mi auta, bo jest warte 10 000 000 złotych i masz do niego kluczyki, ale go nie kradnij". I tak będzie ciągle, jeżeli wydajecie auta, nie miejcie do nikogo pretensji.Wink

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Mariusz - 13-04-2015 11:05

Każdy następny post w tym wątku na ten temat=warn +5.

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Mudryk - 13-04-2015 16:10

Bardzo ładne volkswageny Big Grin .

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - Seboo107 - 06-06-2015 15:12

Powracam z Golfem po dłuższej przerwie. Zmiany takie jakie widać na zdjęciach Smile.

[Obrazek: 18498544046_589bf07740.jpg][Obrazek: 18338742789_49c88e9812.jpg][Obrazek: 18498527936_21c8e363c2.jpg]

RE: Garaż Seboo107 - Szału nie ma, *upy nie urywa - patryk2828 - 06-06-2015 15:13

Zmiany na +! Smile