Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Nasze telefony
23-07-2015, 9:20
RE: Nasze telefony
@SensacjaAHA
Bierz 1) lub 2) to 3) to g....wno szkoda kasy na to badziewie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
23-07-2015, 9:55
(07-06-2015 7:36 )SensacjaAHa napisał(a):  Samsung Trend Plus.
A teraz poproszę o pomoc -
1] XPERIA Z3C
2] Samsung S5
3] iPhone 5S
Ważne ;D

Jeżeli stać się na iPhone to go weź i się nie zastanawiaj, a będziesz zadowolony. Telefon z całej trójki najwydajniejszy. Dobre wsparcie, ciągłe aktualizacje no i marka.
[-] The following 2 users Lubie to! Patryk.'s post:
Patryk (07-23-2015), swift (07-23-2015)
23-07-2015, 10:37
No akurat za markę płaci się tu najwięcej, bo one nie są warte bycia dwa czy trzy razy droższe od większości konkurencji. Są dobre, jeśli ktoś się dużo bawi telefonem, korzysta z apek dedykowanych pod iOS, a jeśli nie to równie dobrze może kupić któryś z tych dwóch pozostałych albo coś innego.
23-07-2015, 10:47
No ale jednak wydajnością również przewyższa według mnie konkurencję, a przede wszystkim zoptymalizowaniem. Nie twierdzą, że pozostałe telefony to shit, jednak z tej trójki jeżeli ktoś ma możliwość i nie musi brać kredytu hipotecznego żeby kupić 5S to będzie to dobry wybór.
[-] The following 1 user Polubienia Patryk.'s post:
swift (07-23-2015)
23-07-2015, 11:58
Jeśli go stać to owszem.
23-07-2015, 14:10
Ja bym wziął iphone, od jakiegoś czasu mam 4s i jestem zadowolony mimo że to stary telefon, ale mi pasuje, prosty w obsłudze, całkiem ładne zdjęcia, szybko działa. ip5 ma mój tata i też nie narzeka, naprawdę widać różnicę między 5 a 4s, duży, jeszcze wydajniejszy, z lepszym aparatem. moim zdaniem jedyną ich wadą jest wysoka cena, ale coś za coś, bo telefon wykonany jest naprawdę porządnie, od kilku lat mam w domu prawie same iphony i te telefony naprawdę.... sporo przeszły, w różnych wersjach, i wiem ze są warte pieniędzy. nie sugeruj się opiniami fanboyów jednego albo drugiego systemu bo są żenujący i wojują o takie pierdoły, bo takie wypowiedzi to sobie można w kiblu spuścić, ja miałem różne telefony w życiu i z iphone jestem najbardziej zadowolony, najlepiej "pomacaj" wszystkie, pobaw się trochę różnymi funkcjami, i jak Ci się spodoba któryś to go weź, ale ze swojej strony polecam iphona bo nie sądzę abyś żałował Smile
23-07-2015, 20:11
Panowie, po dogadaniu się z orange mam do wyboru ostatecznie Xperie T3 lub Lumie 830, ktoś miał może któryś? Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2015, 20:22
Wziąłbym Xperie, ale tylko dla tego, że przyzwyczaiłem się już do Androida. Obecnie mam Xperie E3 i jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z żadnego innego telefonu jak z tego. Jak na swoją klasę cenową jakość wykonania jest naprawdę fantastyczna, nie to co w Samsungach, słabe plastiki lekko pukniesz i już pękają i trzeszczą. I bateria trzyma naprawdę długo, mój rekord to 5-6 dni bez ładowania. Przy normalnym użytkowaniu trzyma przeważnie 2 dni. Jedyne co denerwuj te rozmiar telefonu. Ekran ma co prawda tylko 4,5" ale za to ma dużą "ramkę" dookoła ekranu, w sensie dużo nie wykorzystanego miejsca.
26-07-2015, 20:29
(23-07-2015 9:20 )Unibike napisał(a):  @SensacjaAHA
Bierz 1) lub 2) to 3) to g....wno szkoda kasy na to badziewie Wink

Powiedział koleś jeżdżący chińskim Junakiem.
[-] The following 3 users Lubie to! Bartek.'s post:
Mariusz (07-27-2015), Sweterek (07-27-2015), Łysy (07-27-2015)
26-07-2015, 21:49
Ej no weź one po STODWADZIEŚCIA tysięcy przebiegu robią i to BEZAWARYJNIE Big Grin.
[-] The following 1 user Polubienia Kuba.'s post:
Łysy (07-27-2015)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB