Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Nasze telefony
08-10-2015, 19:56
RE: Nasze telefony
Jako że za niedługo kończy mnie się umowa z T-mobile i przechodzę do PLAY zaoferowali mi kilka telefonów jakiejś tam niskiej klasy zresztą nie potrzebuje czegoś dobrego tylko do Internetu i dzwonienia tak naprawdę.

Takie smartfony mam do wybrania

1.Microsoft Lumia 640
2.Microsoft Lumia 535
3.LG Leon 4G LTE
4.LG Spirit 4G LTE
5.Samsung Galaxy Core Prime
6.Allview C6 Quad 4G
7.Huawei Ascend G620s
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
08-10-2015, 20:39
Ze swojej strony polecam Lumia 640 DS, mam swoją, no dobry sprzęt jak za taką cene, nie zamula itd, ale niestety, przydarzyła mi się dzisiaj sytuacja, że system padł, ale może wina fabryczna, ale mój ojciec ma 640 dłużej o miecha ode mnie, i zero problemów, ogólnie polecam Lumie. Smile
08-10-2015, 20:49
Lumie 640 Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-10-2015, 20:52
Tylko kurcze Snapchata nie ma Sad
09-10-2015, 21:28
Okazało sie, ze Lumia miała aktualizacje, dziwnie to wyglądało, ale działa. Big Grin Polecam. Wink Nie patrz na takie rzeczy..
09-10-2015, 21:40
No Lumia jeśli chodzi o aplikacje to coraz większa lipa, WP10 podobno ma już opcje opalania aplikacji z Androida, tyle, że instalacja dalej nie taka prosta.
Osobiście bawiłem się LG Leonem. Teściowa ma, chwali sobie. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, nawet telefon wydawał mi się o klasę wyżej niz faktycznie. Aktualnie działa prawie tak samo płynnie jak nowy, bez patologicznych zacięć czy coś w tym stylu. GPS bardzo dobrze działa a przynajmniej w pogodny dzień. Bateria max 1 dzień.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-10-2015, 22:06
Bateria max 1 dzień podczas ciągłego korzystania? Co do tych aplikacji, kiedyś telefon miał Snake i Tetrisa i się nie patrzało na to co on ma tylko jak funkcjonuje, teraz przeciętna osoba kupująca telefon musi mieć w nim Instagrama, Snapchata, wiele innych oraz apke do pomiaru czy poranny stolec nie był zbyt twardy lub miękki, masakra. Undecided Na lumie może mam mało aplikacji, ale mam to co potrzebne, i dobre parametry, 520 półtora roku żyła, zawalona, ani razu formatu, zająknęła sie tylko wtedy gdy już cisnąłem ją na full, duzo apek włączanych itd, Bartek bierz 640.
[-] The following 1 user Polubienia Pisarz's post:
Fiecu (10-10-2015)
09-10-2015, 22:24
Masz racje, w dupach się poprzewracało albo roboty za mało. Ja mam zwykłe L3 już prawie 3 lata i jedynie na co mogę narzekać to na aparat Tongue.
11-10-2015, 12:27
No co da apek to ja używam Facebooka , Snapchata bo fajne dupy są snapy mi wysylalaja robota szybciej leci oraz Yanosika i pocztę przeglądam i do tego telefon mi jest potrzebny i wiadomo do dzwonienia. Ew co polecacie do 700 zł najlepiej Android i dual-sim ?
11-10-2015, 12:45
No to 640 jak najbardziej jesli chodzi o WP, Yanosik, Dual - Sim i te sprawy. Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB