Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Nasze telefony
27-10-2015, 1:35
RE: Nasze telefony
Dzięki pany za porady ale WP jakoś do mnie nie przemówił przeniosłem numer do Play-a i wziąłem Huawei P8 ma dual sim i android-a dzisiaj ma do mnie przyjść bo w salonie go nie mieli a na necie był tylko biały więc wziąłem biały bo modny Tongue , dzisiaj wrzucę jakieś foto. Tak btw mam na sprzedanie dwa telefony bo mi nie potrzebne jest to LG F70 za 220 zł dla RWN-u zniżka. Smile Oraz Samsunga Solida C3350 za 150 zł #służbowy. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 16:16
Jakoś od połowy września jestem w posiadaniu Lumi 830, szczerze? Polecam jak najbardziej, jedynie na WP nie dostaniemy snapa ani żadnego zamiennika. Instagram jest, ale w fazie alfa alf i jest nie do korzystania praktycznie, za to w sklepie znajduje się "darmowy" zamiennik 6tag. Aplikacja spoko, jedynie można 2 albo 3 filmiki wrzucić i potem za 5/6 zł sms'em możemy w sklepie wykupić apkę i wrzucać do woli. Co w telefonie na minus? Póki co zauważyłem to tylko bateria, niecały dzień przy używaniu internetu. Za to od 15% do 100% ładuje jakieś niecałe 2h dlatego szczególnie Mi to nie przeszkadza Big Grin
[-] The following 1 user Polubienia Mati's post:
Pisarz (10-27-2015)
27-10-2015, 16:30
(27-10-2015 16:16 )Mati napisał(a):  Za to od 15% do 100% ładuje jakieś niecałe 2h dlatego szczególnie Mi to nie przeszkadza Big Grin
Aż pójdziesz w plener i będziesz musiał kolegów szukać... xD
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user Polubienia Mariusz's post:
Venusek (10-27-2015)
08-11-2015, 11:54
Panowie, przymierzam się do kupna innego telefonu.Mam do wydania 1000zł.Co możecie polecić? Może być używany.Ważne dla mnie jest to aby bateria w miarę dobrze trzymała i aby aparat robił dobre zdjęcia.
18-11-2015, 17:34
Mam problem z Xperią Z (c6603).
Telefon nie włącza się.
Po podłączeniu do ładowarki na chwilę zapala się czerwona dioda i po chwili gaśnie.
Wie ktoś co może być, lub miał podobny przypadek? Big Grin
18-11-2015, 19:16
Odepnij baterię, naładuj na ostro, podłącz, podziała tak do ~50% i znowu to samo. Przerabiałem to z Xperią T.
18-11-2015, 20:05
No tak, ale tam trzeba odkleić jakoś tą klapkę, opalarka i podgrzanie jej po całości pomoże, czy trzeba ciągnąć na siłę? Big Grin
Bo tam z tyłu też jest szkło i boje się, żeby nie rozwalić tego Tongue.
18-11-2015, 22:21
Nie polecam rozdzierania tej francy. Mam dokładnie ten sam telefon. Nie miałem aż takich problemów ale kiedyś jak za ostro sobie przy%%% i leżał z dzień rozładowany to potem kilka godzin minęło zanim w ogóle zaświecił diodą. Poczekałbym trochę z tym. Nie masz już gwarancji?
18-11-2015, 23:18
Nie wiem jak Z ale Z1 też ma klapkę niby szklaną a to plastik a przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem.
Klapkę podgrzewasz i jakąś ssawką odklejasz przy użyciu narzędzi do rozdzielenia. Powinna się dać skleić później, tam klej to taka pianka, delikatnie smarujesz Butacolem A, sklejasz, dociskasz, podgrzewasz, dociskasz i wsio.
21-11-2015, 13:51
Problem rozwiązany. Big Grin
Pomogła sugestia Mariusza Tongue.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB