Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Nasze telefony
22-06-2016, 22:07
RE: Nasze telefony
Ja swoją Xperia SP rzucam po stadionie gdzie chce i nic nawet filmik mam nagrany jak leciała Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
24-06-2016, 14:53
Heh, ja też nagrałem film jak ten telefon leciał, tyle że obraz się kręcił i był nagrany tylko upadek. Zapomniałem zgrać te filmiki a telefon jak widać zniszczony został doszczętnie.
13-07-2016, 11:02
W końcu Orange się zlitował i na Lumie 735 udpate do Windowsa 10. Póki co jest nieźle, bo usunięciu tych aplikacji, których nie używam, pobraniu tych, których używam i spersonalizowaniu telefonu muszę przyznać, że jest nieźle, widać dużo zmian (Messenger się dość mocno upodobnił do tego androidowego, dla mnie na plus). Kwestia kilku dni przyzwyczajenia i jest szansa na to, że jednak zostanę przy tym systemie, jeśli kogoś interesuje, to mogę później wrzucić jakichś kilka screenów Smile
16-08-2016, 18:20
Panowie, Huawei P8/P9, ktoś miał, ktoś się może wypowiedzieć?
[-] The following 1 user Polubienia Fiecu's post:
Mateuszek (11-27-2016)
16-08-2016, 19:05
Mam p8 lite, od 3 miesięcy. Chodził jak strzała teraz czasami się przymula, ale mam narąbane aplikacji, pewnie dlatego. Jak się zdecydujesz lepiej zaopatrz się w etui i tak ogólnie do oglądania filmów/przeglądania internetu jest gicior. Aparat przyjemny, ale nic nadzwyczajnego.
[-] The following 1 user Polubienia qqmi's post:
Fiecu (08-16-2016)
16-08-2016, 19:19
Moje używanie kończy się na messengerze, internecie, czasem aparacie i jeszcze rzadziej odtwarzaczu muzycznym więc powinien sobie poradzić Smile
16-08-2016, 19:47
To lajtowo, tylko strasznie jest delikatny, jakieś etui porządne i będzie służyć. Smile
Jak już piszę, to dodam, że mega słuchawki mają, jedyne pestki które mi siedzą w uszach, ale skoro nie słuchasz na komórce to raczej nic Ci to nie robi.
16-08-2016, 19:57
Czasem się może i zdarzy ale i tak kiedyś sobie kupiłem słuchawki od iPhona i to z nich korzystam Smile No skoro delikatny to może być ciężko bo z Lumią nie musze sie przejmować że spadnie, ale zobaczymy.
16-08-2016, 19:57
Słuchawki porządne dają ale telefon nie posiada wbudowanego equalizera i do muzyki to średnio. Mowa o P8 Lite.
19-08-2016, 12:24
Kupiłeś sobie słuchawki czy to te które dziadkowi zabrałeś, no powiedz prawdę. Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB