Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Off-Topic
01-02-2016, 21:22
RE: Off-Topic
A jak podłączysz inny głośnik w te miejsce nie działające, tzn. pod te przewody. Mi to wygląda jak by gdzieś było zwarcie na tych kablach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
01-02-2016, 21:27
Nw coś spróbuję. Zwarcie może nie bo na oryginalnym radiu było wszystko ok i grały wszystkie głośniki.
02-02-2016, 4:14
Częsty problem sam z tym walczyłem po włączeniu CB Radia w Iveco to się działo niestety radio poszło do utylizacji słyszałem że to wyskakuje najczesciej po zawilgotnieniu albo uszkodzeniu koncówki mocy i na ten objaw mogło by wyglądać a po naprawie konieczny jest format pamięc. A to ori radio to kaseciak ? Jeżeli tak to chętnie bym odkupił bo mam jedno E36 w coupe na handel a jak wstawie orginalnego kaseciaka to cena w góre wskoczy że niby orginał prosto od Niemca.
[-] The following 2 users Lubie to! Andrzejek's post:
ako1987 (02-02-2016), Kuba. (02-02-2016)
02-02-2016, 15:48
Też właśnie wyczytałem że może być wina właśnie końcówki mocy. A radio tak kaseciak BMW Business RDS, ale od jakiegoś czasu się pierdzieliło, dlatego zmienione, ale też uległo małemu uszkodzeniu, urwany kawałek pokrętła od regulacji głośności i urwane wejście na antene.
05-02-2016, 12:47
Ech,kiepski dzień dzisiaj mialem,a wszystko przez własną nieuwagę. Najpierw cofając obtarłem lekko zderzak w starszym audi a4,na szczęście kierowca nie był zbyt upierdliwy, a rysa na tyle mała,że 150zł załatwiło sprawę. Potem pojechałem odebrać gyrosa którego zamówiłem,podjechałem pod budkę z kebabem i ledwo co złapałem gyrosa to zostałem zaproszony do radiowozu. 100 zł i 1 punkt karny.
05-02-2016, 13:20
Aj aj aj drogi ten gyrosik miałeś.
05-02-2016, 14:50
Dzisiaj to chyba jakiś dobry dzień na zatrzymywanie mają bo u mnie stoją co drugą krzyżówkę prawie że.
06-02-2016, 0:06
A u mnie same nieoznakowane na mieście dzisiaj bujały.
07-02-2016, 13:28
Na miejscu babki bym zadzwonił na policje, a jeśli byłbym na miejscu nauczyciela to jakbym wyszedł i staremu ****** pizdnął w ten krzywy ryj to by przez miesiąc do tej taksówki bałby się wsiąść, typowe chamidło, w ogóle Ci taksówkarze to takie ***** według mnie. Smile

07-02-2016, 13:54
Pieprzony burak ...
[-] The following 1 user Polubienia Kamil's post:
Pisarz (02-07-2016)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości