Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Off-Topic
09-03-2016, 11:47
RE: Off-Topic
Pany mam problem . Wymienili mi własnie modem z multimedii. Jak nmodem jest podłączony do routera to internet jest lecz nie 20 MB/s tylko 8 MB/s. A gdy podepnę modem bezpośrednio do kompa to nie ma w cale internetu. Chodzi coś o te MAC Adress? Jak to cholera naprawić aby bez routera działało
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 4:36
Wpinasz RJ45 czyli kabel pod kompa i bangla , powiedz mi tylko jedno jaki masz modem Cisco czy jaki ? Jeżeli chodzi o przypisanie modemu do MAC Adresu to taka opcja jest tylko na sieci przejętej po starym LANie w 3 mieście w innych miastach takich bajerów nie ma. Jeżeli ci nie pomogłem to napisz mi na PW jako były pracownik Multimedii postaram ci coś w tym temacie zadziałać Wink.
10-03-2016, 7:01
Pokaż screeny z ipconfig na podłączonym routerze i na samym modemie. Może ip jest wpisane ręcznie?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-03-2016, 15:14
Było dobrze gdy miałem stary modem i nie miałem Routera. Podpiąłem router 2 tygodnie temu i gdy zmieniał mi modem pracownik to nie podłączał go pod kompa tylko pod router. Teraz jak mi się router uszkodzi to nie będzie internetu. Wpisywałem dla karty sieciowej adres fizyczny (MAC ADRES) z ipconfig i z ustawień routera. Neta brak nadalSmile
tak mam z routerem. Na razie nie mam czasu wrzucić bez.
[Obrazek: 25726185285_5fb94641fb_z.jpg]
01-04-2016, 16:08
Jedzie ktoś na Motorshow do Poznania ?
01-04-2016, 16:12
Ja lecę chyba jutro.
01-04-2016, 22:10
Jak coś cycu to się kontaktuj to się spota pyknie.
[-] The following 1 user Polubienia Andrzejek's post:
Cycu (04-02-2016)
29-04-2016, 12:43
Mam tableta Alcatel One touch evo 7 (badziew trochę ale na youtube mi wystarczy). I tak film załóżmy że ma 20 minut. Bufoir zawsze idzie do 10 minuty. Potem film się zawiesza i muszę przesunać pare sekund wcześniej aby znowu buforowanie szło na kolejne 10 minut. Nie wiecie co z tym zrobić? Android 4.0.2 aplikacja YT aktualna.
04-06-2016, 7:03
Wczoraj pykło u mnie w A3 300 tys Smile Jest dobrze, jeździ dalej a wygląda lepiej niż te rodzynki z przebiegiem 180 tys.
02-08-2016, 15:45
Co myślicie o polityce transferowej Juventusu? Sprzedać Pogbe za +/- 110 baniek, po czym kupić Higuaina(XD) za 94, w ogóle aktualne ceny to jakiś dramat, jak za takiego grajka jak Pogba wykładają ponad 100 milionów, to nie chce wiedzieć co będzie za 3/4 lata.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB