Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Kapi - Volkswagen Transporter T4 & Honda CBR 125
09-07-2017, 18:53
RE: Kapi - Volkswagen Transporter T4 & Honda CBR 125
REFRESH !

[Obrazek: 35010363253_09bb3a76db_c.jpg]

Witam,podczas mojej nieobecności CBR została przygotowana do sezonu jak należy (nowy napęd,klocki,olej,filtry,płyny etc.) i zrobiłem nią jakieś 2-3 tysiące.Przyszedł czas na zmiany więc postanowiłem wystawić Hondę na sprzedaż.Po niecałym tygodniu była już u nowego właściciela.Sprzęt sprawdził się przez te półtora i roku,żadnych większych problemów.Będę wspominał dobrze ten sprzęt.Z powodu,że do zaczęcia kursu upragnionego prawa jazdy kat. B mam już 5 miesięcy stwierdziłem,że nie będę kupował nic budżetowego ponieważ przyda się hajs na auto (bądź mody do T4).Jako iż mój tata miesiąc temu sprowadził do kraju piździki na handel w tym motorower Yamaha TZR 50 w malowaniu Valentino Rossi,uzgodniłem z Nim że po prostu odkupię ją od niego i przez ten czas pojeżdżę trochę 50 cm³.Zdjęcia pojawią się zaraz po tym jak ją już ogarnę,zmieniam rozrusznik na nowy,muszę kupić fajkę na świecę (poprzednią wrzuciłem do CBR bo była ładniejsza Big Grin) i jakieś tam pierdoły.Sądzę,że zdążę się wyrobić do następnego tygodnia z rejestracją więc jak to mówią "Stay tuned" Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 4 users Lubie to! Kapi's post:
Irmscher (11-22-2018), Kuba. (07-10-2017), Młodziak (07-09-2017), qqmi (07-10-2017)
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Kapi - Volkswagen Transporter T4 & Honda CBR 125 - Kapi - 09-07-2017 18:53

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB