Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Wirtualna Rejestracja Pojazdów alpha
23-10-2016, 18:26
RE: Wirtualna Rejestracja Pojazdów alpha
Dzisiaj udało mi się poprawić wyszukiwarkę, teraz działa chyba już tam wszystko. Niestety musiałem rozdzielić VIN a resztę opcji ze względu na strukturę bazy, mogłem to zrobić przy pomocy if i else, ale na razie chciałem uniknąć problemów, może kiedyś to tak zintegruję.
Funkcja przerejestrowania już działa, niestety troszkę kulawo bo trzeba znać wszystkie dane samochodu i wpisać je ręcznie, może pojawi się tam gdzieś odnośnik do wyszukiwarki a z czasem uproszczę to tak, że wystarczy wybrać samochód i tylko wpisać nowego właściciela a dane same się skopiują.

A i jeszcze jedno pytanie, aktualnie VIN to po prostu ID z autonumerowania, aktualnie są to liczby od 70. Ilu cyfrowe chcecie VINy? Albo może od jakiej liczby mają się zaczynać, od 100, 1000, 5000 czy 10000? Tutaj podaje takie przykładowe liczby, mogę tutaj zastosować cokolwiek.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 2 users Lubie to! Mariusz's post:
Kuba. (10-23-2016), qqmi (10-23-2016)
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Wirtualna Rejestracja Pojazdów alpha - Mariusz - 23-10-2016 18:26

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB