Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Życie Filipa, czyli Polonez Caro Plus 1.6 GSI & Caro Minus 1.9 GLD
22-07-2019, 17:45
RE: Życie Filipa, czyli Polonez Caro Plus 1.6 GSI & Caro Minus 1.9 GLD
Siemson!
Więc tak, nic nie pisałem w temacie dlatego że, albo byłem zajęty, albo mi się nie chciało. xD
Ale oczywiście, trudno by było żeby nic się nie działo. Działo się z moim kochanym Plusikiem. A co się działo?
No działo się to, że tydzień (może i więcej) temu wszedłem na olx w poszukiwaniu ori felg do Plusa. Znalazłem 4 felgi takie jakie chciałem w bardzo dobrym stanie jakieś 60km ode mnie i za 4 stówki, więc nie było się nad czym zastanawiać, zadzwoniłem, pojechałem i kupiłem. Przy okazji kupiłem czerwoną farbe i pomalowałem zaciski oraz bębny. Razem z felgami wygląda to całkiem spoko. Potem przyszedł czas na, a jakże, inter grocliny. Znalazłem w fajnym stanie wszystko nawet z kanapą we wzorze czerwone krzaki. Tylko tu akurat problem był taki, że nie posiadamy dostawczaka, na szczęście mój dobry znajomy ma dostawczaka i pomógł mi z dowozem foteli i to całkiem za darmo więc spoczko. Big Grin
Na następny dzień fotele już były w aucie. Dlaczego następnego dnia? Ponieważ jak pojechaliśmy to było dobrze po 17 i już mi sie nie chciało ich montować.
W te Sobote pojechałem Poldasem na miasto i spotkałem znajomego który mi pomógł z dowozem groców. Coś tam pogadaliśmy, czy grocliny są już zamontowane itd. Potem zapytał mnie, czy nie chciał bym kupić od niego jego auta, jakim było przedliftowe A4 B5 z 2.6 V6 pod maską. Spytałem się jaka cena, a on mi 1,500zł. a auto jest w stanie takim samym jak Poldas czyli bardzo dobrym. Silnik tak samo. Powiedziałem że się zastanowie, a on żebym szybko się zastanowił bo mu pilnie go potrzeba sprzedać, to ja odpowiedziałem, że jak pilnie to nie, bo mi z zakupem nowego auta do jazdy na codzień się nie śpieszy (na razie).
No i rozeszliśmy się i tyle.
Wczoraj byłem z ojcem na giełdzie a tak o, nie było planów na żadne auto tylko po prostu zobaczyć co tam jest. Tongue
No ale tak nie było planów na auto, a ja i tak wziąłem ze sobą hajs. XDD
No i słusznie. Zobaczyłem tam Poloneza Caro 1.9 GLD w dość dobrym stanie. Spytałem, cena? 2,5kzł. Dobry stan? Dobry, możemy go nawet podnieść i sprawdzić. No i rzeczywiście dobry stan, na równi z Plusem może, ale wziąłem go. Czemu? Mam pewne plany na niego, dość spore które będę już powoli spełniał. A jakie to plany? Chce go obniżyć, założyć pakiet Orciari, najlepiej w kolor, inter grocliny bo jakby inaczej, ale nie, nie takie zwykłe, tylko widziałem na necie fajne, skórzane grocliny. W coś takiego będę celował, jeśli chodzi o felge to jeszcze nie wiem jaka, ale to wyjdzie w praniu. Smile
Grill Orciari już posiada więc jedno mniej, co prawda jest on czarny, ale zostawie go póki co czarnego. Smile

PS. Podejrzewam że jeszcze jedno auto i nie będę miał gdzie mieszkać. XDDD

[Obrazek: 098ae6f211ca5285.png]
[Obrazek: 184bf8e2b8c84d01.png]
[Obrazek: 9f10a4a74982186a.png]
[Obrazek: 71d33fbcd95f1f79.png]
[Obrazek: 2b5a6570acd9a7f1.png]
[Obrazek: eecc0f9275fe8fae.png]
[Obrazek: de2e91881f92363f.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Życie Filipa, czyli Polonez Caro Plus 1.6 GSI & Caro Minus 1.9 GLD - Irmscher - 22-07-2019 17:45

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB