Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Nasze telefony
05-06-2015, 23:37
RE: Nasze telefony
No to ten. Lumia 920 skonczyla z dniem wczorajszym swój zywot pod kołami tigry. Jakim cudem się tam znalazła nie wiem ale podejrzewam ze gdy czyscilem felgi to wysunela sie skubaniutka z kieszeni. Dopiero po odjechaniu z parkingu poczulem ze nie mam telefonu, wrocilem sie do domu po nią, wysiadam "o, ktos telefon zgubil... K#*%$a moja nokia!". I w tem sposob stalem sie posiadaczem nowiusienkiego LG G4 w wersji "skorzanej". Fajny sprzecik, jak troche sie z nim zaprzyjaznie to go opiszę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 7:36
Samsung Trend Plus.
A teraz poproszę o pomoc -
1] XPERIA Z3C
2] Samsung S5
3] iPhone 5S
Ważne ;D
11-06-2015, 18:44
Na Androidzie były świetne funkcje edytora w ''Zdjęcia Google'' (dramaturgia, hdr, itd., itp.) Po aktualizacji została sama ''jasność, kontrast'' i jakaś tam ''winieta''. Teraz nawet nie można cofnąć tej aktualizacji. Chyba, że można jakoś ?
13-06-2015, 22:10
Kupiłem dzisiaj za śmieszne pieniądze Samsunga Galaxy Mini 2. Telefon miał symbol do odblokowania który zapomniałem, zrobiłem hard reset, wkładam swoją kartę, i po włączeniu nie czyta, sprawdzałem z inną i jest to samo. Telefon przy włączaniu ma animacje Plusa więc karta Plusa powinna chodzić bez problemu ale nie czyta. Wie ktoś o co chodzi?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2015, 22:13
Najprawdopodobniej zrypane wejście, kolega miał tak w Samsungu, czasem czytało czasem nie, ale czy to to, nie jestem w stanie powiedzieć.
21-07-2015, 16:31
Panowie, będę zmieniał telefon, mam do wyboru Lumie 635, 830, 735. Ktoś doradzi którą wybrać? :v
21-07-2015, 16:32
Zależy czego oczekujesz, mam 735 więc mogę służyć opinią.
21-07-2015, 21:07
Koniecznie dobry aparat. Żeby dobrze działały jakieś gry i ogólnie żeby chodziła bez ścin. Z tego co już patrzałem to raczej wezmę 830 jeśli nic innego nie zaproponują. Wink
21-07-2015, 21:47
735 ma dobry aparat jak lubisz samojebki, bo jednak ten przedni to ma 5 mega Big Grin Ale z tyłu już rewelacji nie ma (6.7), więc jeśli o to chodzi to raczej odpada. Ścinać się nie ścina, o grach się nie wypowiem bo nie gram, ogólnie naprawdę wytrzymała konstrukcja, już tyle razy spadł i tylko plastik ma obtarty. No i się brudzi ale to pewnie wina tego że mam białą obudowę Big Grin
23-07-2015, 8:10
Zamieniłem iPhone 4S na 5 wczoraj. Trafiła się okazła bo za nową 5 dałem 1050zł więc ciężko było nie skorzystać. Jestem zadowolony i już chyba nigdy nie przesiądę się z apple. Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB