Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Konfiguracja wersji RC6
09-06-2015, 10:19
Konfiguracja wersji RC6
Witajcie

Do tej pory używałem racera RC4 w przypadku CG, a 0.84 jeśli chodzi o wersję bez shaderów. Gdzieś na forum wyczytałem, że RC6 działa o wiele lepiej niż ta, której ja używam więc postanowiłem przesiąść się na 6'stkę. Problem jest niestety z przedłużoną trasą Polish Road. Trasa ma całe czarne niebo, które rozmazuje się gdy jadę, a w lusterkach drzewa mają pionowe fioletowe "słupy". W jaki sposób mógłbym zniwelować ten problem?

Tutaj macie ss'a jak wygląda ów problem.

http://zapodaj.net/24d538519aaf2.bmp.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-06-2015, 10:40
RE: Konfiguracja wersji RC6
Masz trasę przeznaczoną na wersje CG ?
09-06-2015, 10:50
Tak, bo jest "żywcem" przeniesiona z RC4.
09-06-2015, 14:08
Trasa prawdopodobnie wykorzystuje shadery, których domyślnie nie ma w grze i trzeba je kopiować. Zazwyczaj to folder CG w folderze mapy, a tak zdefiniowane shadery często nie działają.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-06-2015, 15:37
Folder Polish Road ma tylko jeden podfolder "cache". Z racji, iż ta trasa nie chce mi działać, czy jest jakaś "podobna", która będzie godnym zastępcą obecnej?
09-06-2015, 22:45
Ja gram na RC6 i ta mapa mi działa elegancko, tyle że poprawiłem tam chyba z 2 shadery bo trawa różowa była w jednym miejscu Smile. http://rwn.boo.pl/showthread.php?tid=19
10-06-2015, 8:43
No właśnie ;p, ta różowa trawa i jakieś dziwne różowe "coś" w lusterkach. Jak to naprawić?
10-06-2015, 8:47
Tam coś było z shaderem/ nazwą tekstury, dokładnie nie pamiętam. Jak będę miał czas to sprawdzę u siebie Smile.
10-06-2015, 11:33
Byłbym Ci bardzo wdzięczny Wink. By zbędnie nie odświeżać tego tematu można sprawę uznać za rozwiązaną, i w razie czego napisz mi po prostu na pw.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB