Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Księgowy
20-06-2015, 21:04
Księgowy
Witam!

Chciałbym ogłosić konkurs na księgowego. Owa osoba ma pilnować czy każdy kto wystawi ogłoszenie uiszcza opłaty do konta konkursowego zgodnie z regulaminem giełdy. Wygrany dostanie moderatora oraz hasła do konta konkursowego.

Wzór zgłoszenia:

Czemu chcesz na to stanowisko:
Ile przebywasz na forum dziennie:

Czekam na zgłoszenia. Jeśli ktoś mnie zainteresuje, zamknę rekurtację, pozdrawiam. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-06-2015, 21:09
RE: Księgowy
Czemu chcesz na to stanowisko: Ponieważ jestem uczciwy i ktoś musi pilnować czy hajs się zgadza.
Ile przebywasz na forum dziennie: Czas spędzony na forum: 2 Miesięcy, 2 Tygodni, 5 Dni, 11 Godzin ----> Więc dużo Wink.Około 3-4 godziny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user Polubienia Wolf's post:
Kuba. (06-20-2015)
20-06-2015, 21:36
Czemu chcesz na to stanowisko: Jestem uczciwy, dużo czasu spędzam na forum, choć ostatnio rzadziej mam czas. Zawsze przeglądam wszystkie wątki i działy, więc żadne ogłoszenie ogłoszenie mi nie umknie.
Ile przebywasz na forum dziennie: Ok. 3-4 godzin w zależności od dnia i czasu.. Tongue
[-] The following 2 users Lubie to! Lucas's post:
Kuba. (06-20-2015), Volt (06-21-2015)
21-06-2015, 17:15
Czemu chcesz na to stanowisko: Dużo czasu spędzam na forum , często nudząc się i przeglądając wątki , więc myślę że miałbym czas aby dopilnować opłat Smile .
Ile przebywasz na forum dziennie: 2-3 godziny , czasami więcej w zależności od wolnego czasu .
[-] The following 1 user Polubienia Mudryk's post:
Volt (06-21-2015)
21-06-2015, 18:59
Czemu chcesz na to stanowisko: Dziennie spędzam dużo czasu przy komputerze, często nie mam co robić. Forum przeglądam często więc mógłbym kontrolować wpłaty.

Ile przebywasz na forum dziennie: Na forum jestem bardzo często dostępny, dniem i nocą. Przeważnie po 3-4h+
22-06-2015, 10:16
Czemu chcesz na to stanowisko: Chcę bardziej zaangażować się w forum i dopilnować tego, żeby wszyscy co wystawiają ogłoszenia wpłacali do konta konkursowego.
Ile przebywasz na forum dziennie:Min. 1,5 h dziennie.
24-06-2015, 15:55
Na dzień dzisiejszy księgowym zostaje Lucas. Pilnuj porządku giełdy Wink

Bo jak nie to Cię przekopie! Big Grin /M
[-] The following 1 user Polubienia Adam Małysz's post:
Lucas (06-24-2015)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB