Co myślisz o...
Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Co myślisz o...
14-07-2015, 15:07
RE: Co myślisz o...
Mariusz - Porządny człowiek, czasem wkurza, ale i tak w porządku, z jego wiedzą szło by zbudować auto od podstaw. Big Grin
Kacperek - Taki plebs ze wsi. Big Grin Dobry koleś. Big Grin
MaxSSJ - Światowy człowiek, urodził się tego samego dnia i miesiąca co Ja. Big Grin
Artixow11 - Łysa główka, bardzo nerwowy, maniak Fiata Uno. Tongue
Marcin. - Wyrozumiały gość, trzyma dla mnie Lumie. Big Grin
Paweł - Mało o nim wiem. Big Grin
POP - Wiem, że to Hajsu, chyba fanatyk VW.
Lucas - Dobry koleś, siedzi często na Yaris Sport Team, i lubi podjeżdżać na plebanie, nigdy mi nic nie wymodelował. Sad Ale i tak dobry kolega. Big Grin
Volt - Ruski Mercedesiarz, jakby mógł wyciął by komuś nerke, tylko po to aby kupić nowe części do swojego W124. Dryblas ze śląska. Big Grin
Huciorek - Fanatyk Opla, co chwile katuje Tigre w polu, ale dużo razy mi pomógł gdy miałem problem! Big Grin
Bartek. - Hondziarz, chodzi w podartych gaciach, ale wszystko inwestuje w Honde, zajebiście ogarnia Non-cg! Tongue
ExTazer - Robi dobre foty do racera, w przyszłości chce śmigać Audi 80. Smile
Fiecu - Lubi BMW, chce mieć M3 E36, pali fajki nałogowo, lubi wkurzać ludzi. Big Grin
Kerel - Wszystko by zgrzybił, kocha swojego Poloneza bardziej niż rodzine. Tongue
Kleruś - Maniak VW, jakby mógł Vr6 wsadził by nawet do Yamahy, robi dobre zdjęcia i projekty VW w Racerze. Big Grin
Mactel - Lubi katować Polonezy. Big Grin
Mudryk - Mafiozo z Białogardu, będzie chodził do mojej szkoły. Big Grin
patryk2828 Kocha swoją Omege, ogólnie w porządku koleś. Big Grin
Prawy - Mało o nim wiem.
Scott - Jakiś buszmen z Bydgoszczy co katuje nawet rower pod blokiem, ma Calibre którą katuje. Big Grin
Seboo107 - Mało o nim wiem.
Szaki - Mało o nim wiem.
Why - Rudzielec jakich mało, katował Golfa III, potem Rovera teraz pewnie E39 znosi ostatnie jaja w jego posiadaniu. Big Grin
Wolf - Ukraiński poeta, często gada bez sensu, ale dobry kolega. Big Grin
Aleks - Jest obcokrajowcem ale dobrze nas rozumiał i robił dobre projekty.
Mihcio - Lubi jeździć na rowerze. Big Grin
RaGGa - Mało o nim wiem.
Lizak - Mało o nim wiem.
Elektryk - Bardzo dobrze modeluje.
Venusek - Mało o nim wiem.
FSOClassic Bardzo lubi klasyczne auta, dużo jara. Big Grin
Kamil - Mało o nim wiem.
Jaśkoo - Mało o nim wiem.
Arek - Lubi ciągniki itd. Tongue
Edek - Udany koleś, lubi klasyczne motory i ma ich sporo, ma dobrze przygody. Big Grin
maestroba - Obcokrajowiec, robi w miarę dobre projekty do Racera.
Racer_Driver - Mało o nim wiem.
Młody - Fanatyk VAG, wszystko dawał by na glebe. Tongue
Mivhall - Mało o nim wiem.
Gagarin - Kierowca autobusu, kocha Mercedesy, spoko ziomek. Big Grin
Patryk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 12 users Lubie to! Pisarz's post:
Adam Małysz (07-14-2015), FSOClassic (07-14-2015), Huciorek (07-14-2015), Kapi (07-14-2015), Kuba. (07-14-2015), Mudryk (07-14-2015), patryk2828 (07-14-2015), Sweterek (07-14-2015), Why (07-14-2015), Wolf (07-14-2015), Łysy (07-14-2015), Mactel (07-14-2015)
14-07-2015, 15:17
No kurde wypraszam sobie, to że lubię czasem upalić lacza to nie znaczy, że je tylko katuje. XD Big Grin
[-] The following 3 users Lubie to! Mactel's post:
Kuba. (07-14-2015), Pisarz (07-14-2015), Łysy (07-21-2015)
14-07-2015, 15:57
Mariusz - Wporządku gość , nie znam za bardzo , ale na ostatnim spocie trochę poznałem .
Kacperek - Nie znam za bardzo .
MaxSSJ - Pomagał mi na początku w racerze , pomocny człowiek Big Grin .
Artixow11 - Łysy Big Grin , kupuje e39 , jeździ na duch kołach a potem je rozbija Big Grin . Lubi Uno , no i ogólnie fajny projekty w grze Smile .
Hnacik - Nyyga Big Grin , biały focus , uwielbia bmw , będę chodził z nim do szkoły Big Grin .
Marcin. - Bardzo sympatyczny człowiek , założyciel forum Smile , mistrzu modelowania , fajne poradniki no i oczywiście auta Big Grin .
Paweł - Nie znam ale z tego co mi się wydaje to jest jak najbardziej wporządku Big Grin .
POP - Dużo ciekawych pomysłów , fajne projekty .
Lucas - Zdarzyło się parę spotów , cudowne subaru Heart , bardzo spoko ziomek Big Grin .
Volt - Uwielbia mercedesy Big Grin , posiada piękne coupe , bardzo fajne i ciekawe projekty w racerze Smile
Huciorek - Huurior Big Grin , kiedyś mieliśmy dobry kontakt , kocha ople , chyba szczególnie w kolorze czerwonym Big Grin .
Bartek. - Piękne projekty non-cg , jdm-owiec Big Grin .
ExTazer - Nie znam ale widzę że bardzo dobrze ogarnia racera Smile .
Fiecu - Spoko gościu , kocha bmw , wie bardzo dużo na ich temat Smile .
Kerel - Hmm nie znam ale polonezy i klasyczne auta Big Grin .
Kleruś - Też za bardzo nie znam , ale ładnie ogarnia racera , fajne projekty szczególnie vw Big Grin .
Mactel - Polonez|Works Big Grin , Zapalony polonezowicz Big Grin , bardzo spoko gościu Big Grin .
Mudryk - Nie znam .
patryk2828 - Srebrna omega Big Grin , a tak to za bardzo nie znam Big Grin .
Prawy - Nie znam , znaczy chyba kiedyś pomagał mi przy hondzie , spoko ziomek Big Grin .
Scott - Bardzo spoko ziomek , znamy się od jakiegoś czasu .
Seboo107 - Hmm , nie znam za bardzo ale dobrze ogarnia skrypty i ma fajnego golfa Big Grin .
Szaki- Kiedyś mieliśmy bardzo dobry kontakt , dużo mi pomagał i uczył racera . Bardzo wporządku koleś Smile .
Why - Nie znam za bardzo , ale wiem że kocha bmw i ma kilka fajnych w racerze Smile .
Wolf - Znamy się trochę , pomagałem mu trochę , on mi też . Bardzo spoko Smile .
Aleks - Zaagranicy , lubi drift i japońskie auta .
Mihcio - Hmm nie znam za bardzo .
RaGGa - Nie znam za dobrze.
Lizak - Również nie znam Tongue .
Elektryk - Miszczu Big Grin , ekspert w modelowaniu Smile .
Venusek - Następny który cudownie ogarnia non-cg Big Grin .
FSOClassic - Pasjonat klasyków , poza tym nie znam za bardzo .
Kamil - Nie znam Tongue .
Jaśkoo - Nigdy z nim nie gadałem ale wiem tylko że ma polo Tongue .
Arek - Słabo znam
Edek - Znowu nie znam Tongue .
Racer_Driver - No i znowu za bardzo nie znam Tongue .
Młody - Następny zapaleniec vagów Big Grin .
Mivhall - Kiedyś mieliśmy jakiś kontakt , spoty itp , dobrze ogarnia racera , i miał fajne e34 .
Gagarin - Nie znam Tongue .
[-] The following 12 users Lubie to! Mudryk's post:
Adam Małysz (07-14-2015), FSOClassic (07-14-2015), Huciorek (07-14-2015), Lucas (07-14-2015), patryk2828 (07-14-2015), Pisarz (07-14-2015), Scott (07-14-2015), Sweterek (07-14-2015), Why (07-14-2015), Wolf (07-14-2015), Łysy (07-14-2015), Mactel (07-14-2015)
22-07-2015, 20:19
Mariusz - Dobry chłop, zawsze do pogadania i do pomocy jak trzeba, pełni funkcję administratora.

Kacperek - Mało znam niestety.

MaxSSJ - Max to przyjemny facet, pogada na różne tematy i czasami coś tam dłubie do racera jak ma wolne, emerytowany administrator.

Artixow11 - Łysy psychopata i erosoman jeden... ( oczywiście to nie prawda ale no fakt, jest łysy ) Gościu totalnie wyluzowany, do żartów, też pomorze jak trzeba i wgl Big Grin

Hnacik - Lubie BI-EM-WU, sprzedał by rodzinę aby pokazać się mega wypasioną bawarką. Swój chłop i coś tam modelował ale czy nadal to robi nie wiem.

Marcin. - Ten to już wgl wszystkich przechodzi na forum, codziennie zjarany ( dobry towar ma skubany ). Oczywiście jest to głowa naszego kochanego forum, gdyby nie on to nie było by nas tutaj. Myślę o nim to że jest naprawdę spoko i jedyny chyba najbardziej poważny chłop w tym wieku.

Paweł - Dobry gość, rozmawiamy dużo czasu o różnych tematach. Sympatyczny, nie owija w bawełnę tylko zawsze mówi jak jest i wyraża swoje zdanie na każdy temat. Jako jedyny uratował mnie od GOLFÓW Big Grin Można normalnie się z nim pośmiać i żartować Smile

POP - Kiedyś Hajsu, uczył mnie kiedyś paru rzeczy do racera, szanuję chłopa.

Majkel - Michał, wszystkiego mnie prawie nauczył do racera i jako pierwszy podał mi pomocną dłoń i uczył racera od podstaw a było to jakieś
pięć lat temu. Nadal utrzymujemy kontakt. Wielki szacunek mam za to do niego.

Lucas - Jeździ ekonomicznym Yarisem i nie wstydzi się tego. Początkowo jak przylazł na forum troszkę mnie denerwował ale potem minęło to i wszystko jest ok do tej pory. Spoko gość, zawsze do pogadania.

Volt - Czasami zachowuje się jak JUHC, jak ma dobry humor to każdemu pomoże i z chęcią popisze ale jak wstanie z łóżka lewą nogą to lepiej nawet nie zaczynać rozmowy, niestety taki już jest. Kocha Mercedesy i swoje CE124.

Huciorek - Kocha ponad wszystko Ople, każdego by zlał co na Opla mówi źle i obraża jego auto. Hucior jest spoko i zawsze do rozmowy. Jak coś to nawet pomorze w jakieś sprawie.

Bartek. - Spoko gość, trochę czasami tajemniczy i lubi japońską motoryzację. Odwala piękne projekty na non-cg.

ExTazer - Ten to urodził się już z fotoszopem, mistrz grafiki i to co odwala to mistrzostwo. Kocha Audi 80 B4 i to jego auto marzeń Smile. Do pogadania i sympatyczny gościu.

Fiecu - Kocha Bawarki, czasami trochę wkurza że podrąbie model i się nabija, mnie to osobiście wkurza, jeszcze jak mi wmówił skurczysyn że E34 miało silnik 2.8 XD..... Spoko gość Big Grin

Kerel - Lubie grzybowozy, dla niego to tylko takie auta powinny jeździć po ulicy i żadne inne. Ogólnie gość na wielki +, można się z nim pośmiać.

Kuba. - Pracownik mojej firmy RC-RACER HAUSE, gość spoko i kocha VW z silnikiem 2.8 VR6.

Mactel - Zwolennik polskiej motoryzacji np: FSO, gość do pogadania i w porządku.

Mudryk - Spoko gość ale no nie wiem co pisać bo troszkę mało go znam ale ogólnie w porządku Smile

patryk2828 - Modding w GTA SA, kocha ople i swoją Omegę, czasami troszkę wkurzał mnie ale przeszłość.

Prawy - Prawego mało znam ale jakieś tam kiedyś interesy robiliśmy, spoko gość.

Scott - Nie wiem co napisać :C

Seboo107 - Gość jest spoko ale też nie wiem co napisać :C

Szaki - Piotrek, ogarnia car.ini i silniki jak marzenie, dużo fur razem zrobiliśmy i mam nadzieję że dalej coś będziemy działać. Gość naprawę w porządku i do pogadania.

Why - Nie dość że ma BMW to jeszcze dres i narkoman, no co za człowiek
z niego wyrósł to nie wiem naprawdę. Why jest do pogadania i do pomocy jak każdy chyba. Nie mam do niego zastrzeżeń.

Wolf - Mało troszkę znam i nie wiem co napisać.

Aleks - Nie znam.

Mihcio - Pospawał Golfa z Borą, no WTF XD.

RaGGa - Mało znam, prawie wcale

Lizak - Gość jest spoko.

Elektryk - Zna się konkretnie na modelowaniu i on jak coś pokarze to jest grubo.

Venusek - Gimbus jeden, gra na non-cg i naprawdę fajnie ogarnia auta i również umie modelować i jak chce to też tworzy cuda.

FSOClassic - Mało znam.

Kamil - Nie znam.

Jaśkoo - Handlarz modelami, raczej uważajcie.

Arek - Nie znam.

Edek - Gość kochający polską motoryzację, modeluje maluchy, polonezy itp.

maestroba - nie znam.

Racer_Driver - nie znam.

Młody - nie znam.

Mivhall - Kocha Bawarki i Apple, gość spoko i miał ładne BMW E34.

Gagarin - Mercedesiarz i kierowca autobusu, merce kocha jak nie wiem i bardzo w porządku gość.

Patryk - Również pracownik mojej formy, mało go znam ale poznaję. Jak narazie jest ok.

Kacper - Ten to więcej wyprodukował Volkswagenów do racera niż sam Volkswagen. Zakochany w vagach i kocha swojego 1.6 SR Heart. Gość do pogadania, nie mam zastrzeżeń.

Swift - Gość kochający dobre fury, również jest do pomocy i miły Smile

Radosław - To samo, kocha dobre fury i robi je masowo ale już nie tak jak kiedyś. Tylko tyle wiem niestety :C

BartekS - Gość kochający markę BMW, wszystko ci powie co każdy model miał i ogólnie jest na wielki +

Wicio - Zapraszał mnie na Bimber i kocha fiata 126p. Gość naprawdę mega miły i przyjazny

Jeśli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam :C.
[-] The following 11 users Lubie to! Volt's post:
Andrzejek (07-22-2015), Bartek. (07-23-2015), Kapi (07-25-2015), Kuba. (07-22-2015), Mariusz (07-23-2015), Mudryk (07-23-2015), Pisarz (08-01-2015), swift (07-23-2015), Why (07-22-2015), Wolf (07-22-2015), Łysy (07-22-2015)
23-07-2015, 20:02
Hm? Jestem tajemniczy ? ;>
23-07-2015, 21:11
Moim zdaniem tak Smile.
23-07-2015, 23:47
Ale, że co ? Big Grin
24-07-2015, 0:36
Rosyjski szpieg ! Big Grin
25-07-2015, 19:52
Mariusz - Dobry koleś czasem daje mi upomnienie za bluzgi Wink

Kacperek - Fajna T4ka

MaxSSJ - Max to przyjemny facet, pogada na różne tematy i czasami coś tam dłubie do racera jak ma wolne, emerytowany administrator.

Artixow11 - Łysy Poloneziarz Smile Gościu bardzo spoko

Hnacik - Kocha BMW , ostatnio na fejsie dużo piszemy o dupie marynie i o TK.

Marcin. - Kochany Marcinek lubi wszystko co ja Smile

Paweł - Nie kojarze

POP - To chyba Hajsu nie ? Nie kojarze za dobrze spin nie było chyba spoko jest.

Majkel - Kiedyś jakieś spiny chyba były ale tak to spoko koleś.

Lucas - Nie kojarze.

Volt - Dobrzy przyjaciel ciagle sie mnie wyputuje co gdzie w Mercedesie bardzo go lubie kocha Merce jak ja a najbardziej swoje W124.

Huciorek - Hucior spoko ziomal ma spoko Tigre i kocha Calibry.

Bartek. - Spoko gość , kocha FSO i Hondy.

ExTazer - Ten to urodził się już z fotoszopem, mistrz grafiki i to co odwala to mistrzostwo. Kocha Audi 80 B4 i to jego auto marzeń Smile. Do pogadania i sympatyczny gościu.

Fiecu - Lubi bardzo BMW.

Kerel - Kochany Kerel spoko gość kocha Polonezy i rdze najchętniej to by zjadał ją.

Kuba. - Nie kojarze.

Mactel - I love FSO , czasem go denerwuje że Polonez dobry na katy jest.

Mudryk - Spoko gość

patryk2828 - Nie znam.

Prawy - Nie znam.

Scott - Nie znam.

Seboo107 - Gość jest spoko ale też nie wiem co napisać :C

Szaki - Super ogarnia car.ini , gość bardzo w porządku miał mi zmierzyć falltdach w Lupo ale zapomniał.

Why - Dresiarz z BMW , ma wkurwiającego psa ale do pogadania i do pomocy to jest pierwszy bardzo go lubie.

Wolf - Nie znam.

Aleks - Nie znam.

Mihcio - Nie znam.

RaGGa - A nie lubię go.

Lizak - Gość jest naprawdę spoko , ile razem się nagadaliśmy , naśmialiśmy to głowa mała.

Elektryk - Super modeluje jak coś pokarze/wyda to jest bardzo konkretnie.

Venusek - Fajnie ogarnia Non-Cg , widziałem się z nim pod FSO bardzo spoko gościu do pogadania wysyła mi dużo fotek na snapie.

FSOClassic - Kiedyś wkurzający teraz chyba się ogarnął miał przyjechać i mnie pobić.

Kamil - Nie znam.

Jaśkoo - Nie znam.

Arek - Nie znam.

Edek - Ten to jest artysta Disco Polo , dziewczyny często modeluje.

maestroba - nie znam.

Racer_Driver - nie znam.

Młody - nie znam.

Mivhall - Miał ładne BMW E34.

Gagarin - Ma Mercedesa jeździ autobusem , urodzony by wkurwiać ludzi.

Patryk - nie znam.

Kacper - VAG love były kiedyś spiny , ma golfa co się często psuje jade do niego już dwa lata Smile

Swift - Lubi konkretne samochody często jakieś snapy mi wysyła.

Radosław - Nie znam

BartekS - Nie znam

Wicio - Znamy się dobre 6 lat bardzo pozytywna osoba remontuje Simsona mieszka 100km odemnie na ten karczuk muszę wjechać bo jadę już długo Wink
[-] The following 7 users Lubie to! Andrzejek's post:
Adam Małysz (07-29-2015), Kapi (07-25-2015), Kerel (07-28-2015), Pisarz (08-01-2015), Why (07-25-2015), Łysy (07-26-2015), Mactel (07-25-2015)
02-04-2017, 15:16
Jeżeli ktoś ma ochotę pobawić się to zapraszam. Nowi niech się wpisują.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB