Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Garaż Style
20-05-2014, 18:06
Garaż Style
Witajcie ! Obecnie posiadam dwa autka, którymi jeżdze. Są nimi Golf 3 i Honda CRX. W Golfie jest sporo modów, których nie będe opisywał bo zajęły by za dużo miejsca Big Grin Golf prezentuje się tak
[Obrazek: bxr05ZTN.jpg] [Obrazek: mXJtmJ2l.jpg] [Obrazek: USy8IHYZ.jpg] [Obrazek: 6U2iDF6m.jpg] [Obrazek: TEi0AS0H.jpg] [Obrazek: H5p2IrF7.jpg] [Obrazek: LX3Nw26w.jpg]
Co do CRX'a również nie będe sie rozpisywał, ani wstawiał dużej ilości zdjęć, ponieważ nie ma co pokazywać Big Grin
[Obrazek: mxtINnGR.jpg] [Obrazek: oAWW6sg1.jpg]
W Golfie nie planuje narazie żadnych poważnych zmian, może zmiane felg, natomiast mam ogromne plany co do CRX.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
20-05-2014, 18:42
RE: Garaż Style
Co tu dużo mówić, o opisie nie ma co, bo nie wysiliłeś się, a samochody no... Golfów nie lubię, choć ten nawet wygląda, a CRX, no tu już lepiej niż z golfem, bo CRX jest naprawdę ładny tylko felgę bym zmienił. Smile
Lubię to!
20-05-2014, 18:48
Nadal masz tego CRX'a?
Lubię to!
20-05-2014, 19:04
Ahhhh mam z tym golfem dobre wspomnienia Big Grin Niech Ci służy jak najdłużej Big Grin
Lubię to!
22-05-2014, 18:43
Ciąg zmian w CRX. Hania została oklejona folią, dostała nowe felgi i spojer na tył. Wróciłem również do starego wydechu, bo ten który był, średnio mi leżał i w dodatku nie mogłem przez niego zamontować tylnej rozpórki Smile Komentujcie, oceniajcie. Osobiście efekt mi sie podoba.
[Obrazek: rPc8X5Os.jpg] [Obrazek: NmVAvR88.jpg] [Obrazek: dS5KJX3E.jpg] [Obrazek: EBQKSc2Q.jpg] [Obrazek: uIMnr7Fe.jpg]
Lubię to!
22-05-2014, 18:48
Jak będziesz leciał z nią w tym kierunku co Ci mówiłem, to będzie fajnie Wink
Lubię to!
22-05-2014, 19:41
Efekt naprawdę ładny, aczkolwiek kolor mi się nie podoba. :/
Lubię to!
22-05-2014, 19:57
A macie jakieś propozycje w jakim kolorze widzielibyście tą Honde? Wink
Lubię to!
22-05-2014, 20:23
Normalne odcienie... Czerwony, biały, czarny. Po co kombinować ? Felgi nie pasują kompletnie, psują auto.
Lubię to!
22-05-2014, 20:39
Wstawiaj jak najszybciej tą klatkę Wink Bo teraz w sumie jak ktoś nie wie jak auto ma finalnie wyglądać, to te felgi naprawdę nie pasują Wink
Lubię to!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB