Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Co raz to coś nowego..
21-02-2016, 22:27
RE: Co raz to coś nowego..
Jakbyś ta E39 przedlift sprzedawał pisz do mnie serio Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
13-03-2016, 17:26
Siemka ludziska. Jak wiadomo, straciłem wszystkie dane, poprzez uszkodzenie twardego dysku.. po raz sretny... Kupiłem od Kerel'a jego E36 318tds, który po chip'ie osiąga 120 koni. Teraz bardzo ładnie się zbiera, jak na diesla przystało, jest oszczędny, więcej wymagań nie mam. Smile Pierwszą rzeczą, jaką wymieniłem, to gumę od końcowego tłumika, bo już wisiał, a już z większych rzeczy to założyłem ładne alufelgi BBS, modelu nie znam, ale bardzo ładnie wyglądają, kupiłem je od razu z oponami. Były jeszcze 19 tki, ale wolałem 18 calowe, żeby po skręceniu gwintu ładnie to wyglądało.Smile Jak na razie beta jest pewnie trochę zamulona, bo od czasu, kiedy nią wróciłem spod Białegostoku w ogóle nie jeździłem, tylko przepalałem. Na dzisiaj jedyne co mi zostaje to skręcić z przodu gwint i wymienić filtr powietrza.Tongue

[Obrazek: 25456895030_4b769afd64_z.jpg][Obrazek: 25662509961_34574aafec_z.jpg][Obrazek: 25757590625_fefb9b7582_z.jpg][Obrazek: 25127133664_4e2f6f6560_z.jpg]
[-] The following 1 user Polubienia Łysy's post:
RaGGa (03-13-2016)
13-03-2016, 18:37
Wystarczy tylko felga, a samochód już inny. Big Grin
Trzeba jakiegoś spota BMW ogarnąć w tym Bolesławcu. Big Grin
13-03-2016, 21:27
Nie pasują tu te felgi. Undecided
[-] The following 2 users Lubie to! Pisarz's post:
Kubaa (03-13-2016), Scott (03-13-2016)
13-03-2016, 21:29
Podzielam zdanie Michała.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user Polubienia Scott's post:
Pisarz (03-13-2016)
13-03-2016, 23:33
Felgi same w sobie ok, tyle, że zamiast 19-20" takie 16 daj i opony trochę. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-03-2016, 18:58
Piękna ta Beta zresztą już pisałem u kerela ! Big Grin.Gościu felgi troszkę mniejsze jak 19'' minimum wyglądają ,koza się zrobiła Big Grin.Ale leć,leć dobrze będzie może się kiedyś na spota stykniemy to będzie mega Tongue.
19-06-2016, 22:30
No siemacie!

Trochu się pozmieniało.. Prawie cały M Pakiet jest już zmontowany, do kolekcji doszła A4 B5, która aktualnie aluski ma w regeneracji, a Polonez stoi w Niemczech na parkingu, bo po prostu na razie nim nie jeżdżę.. Do bety mam już 2.5 tds, ale brakuje mi jeszcze paru elementów zanim zacznę to wszystko składać. Tak więc, Poldek na razie w odstawce, BMW niedługo też, a wozić się będę B5-tką. A właśnie.. jeśli chodzi o nowy nabytek..Big GrinBig Grin

Auto serwisowane od początku do końca w jednym serwisie. Przebieg to 282 560 km. Wyposażenie to m. in. radio cd 2 din, klimatronik, 4 elek. szyby, esp, abs, full fis, komputer pokładowy, nagłośnienie BOSE, kubełkowe fotele itp. Jestem jego drugim właścicielem od nowości i pierwszym w kraju. Ładny czarny metalik, który potraktowałem polerką i woskiem, ładnie się odbija. Auto kupiłem na 16 calowych aluskach, na których wyszła z fabryki, ale jako, że podczas powrotu, niestety z mojej głupoty i pośpiechu do domu, nie zauważyłem kratki kanalizacyjnej i... zgiąłem felgę... Od razu zdjąłem wszystkie cztery i zawiozłem do regeneracji. Mam w planie je prze polerować na połysk, a wnętrza ramion zostawić srebrne.Tongue Póki co, odwiedziłem ASO, po parę pierdół i filtr powietrza, a także wypolerowałem komin..Tongue Jeszcze raz porządnie odkurzyłem auto i nabłyszczyłem wnętrze Megulairsem.Smile O auto (jak zwykle) mam zamiar dbać, ale ma mi służyć na co dzień. Kolejną rzeczą, jaką chcę wsadzić, to doświetlenie dojścia do domu, obkleić halogeny na żółto i coś tam jeszcze.. aha! Jutro jadę załatwiać sprawy z zarejestrowaniem Czarnulki w Polszy..Big Grin To tyle w zasadzie na dziś..Big Grin

[Obrazek: 27740077836_6b29bc37c6_z.jpg][Obrazek: 27673536392_c6ca818108_z.jpg][Obrazek: 27673528572_8c0e5b5197_z.jpg][Obrazek: 27673521412_d13e0c74c5_z.jpg][Obrazek: 27162280044_58c9a5b1f8_z.jpg][Obrazek: 27704961731_09113caa71_z.jpg][Obrazek: 27779215615_accaf8f917_z.jpg][Obrazek: 27168200613_4ae1ae9de4_z.jpg][Obrazek: 27168197073_e09d45ca45_z.jpg][Obrazek: 27704940371_1a0c65cb85_z.jpg][Obrazek: 27704936121_fedbc86d3e_z.jpg]
[-] The following 5 users Lubie to! Łysy's post:
Cichan (06-20-2016), Cycu (07-12-2016), Kerel (06-20-2016), Kubaa (06-20-2016), RaGGa (06-19-2016)
20-06-2016, 14:42
Fajne autkaSmile Kiedy jakiś spocik w Bolesławcu?
12-07-2016, 20:03
Na Dolnym śląsku bez zmian..

Hejka! Jestem zażenowany postępowaniem Polskiej policji... Jak już wcześniej pisałem, skradziono mi A4, spod domu, dosłownie. Budzisz się rano, wychodzisz z domu, a po Twoim aucie tylko puste miejsce.. Do teraz się nie znalazł, ani sprawca, ani samochód. Dałem sobie spokój i pogodziłem się z tym, że nie odzyskam czarnulki. Dostałem odszkodowanie z ubezpieczenia, później odsprzedałem Poldosława dla mojego Ojca i została mi E36. Nie chciałem nią jeździć zważywszy na to, że ją też mogą cmoknąć, a dwa, że szkoda, jest zrobiona i nią będę się poruszał co niedzielę. Smile Byłem u pijaków, bo zaczęły się wakacje, ja dostałem urlop, moja pojechała do rodziców pomagać przy pracach domowych, to pomyślałem: A co mi zależy.. Już daaaawno nie wychodziłem od nich nietrzeźwy..Big Grin Suma sumarum cały dzień wyglądał tak, że Kuba był w RH, a Maciej polerował Polonezy.Smile Ja za to miałem dostęp do internetu i postanowiłem popatrzeć na olx za może czymś ciekawym.. Szukałem auta do 3000 zł, bo nie chciałem znowu szukać czego, co mi łatwo za... ukradną. Znalazłem ciekawe ogłoszenie dotyczące Renault Laguny MKI PHI. Pierwszy właściciel w kraju od 7 lat, drugi w ogóle. Ładna, wersja RXE z 2.0 16 zaworowym silnikiem o mocy 139 KM. Kolor ciemnofioletowy, automatyczna klima, elektryczne szyby przód+tył, podgrzewane i elektryczne lusterka, podgrzewane siedzenia itp. itd. Lakierek w bardzo ładnym stanie, aczkolwiek przydałoby się go prze polerować. Troszkę mnie zraziło to, że jest zagazowana i ma zamontowany wydech Ultera. Trochę niepotrzebne to wszytko jeszcze ten zderzak z tyłu jakoś za bardzo docięty.. Ale postanowiłem, że zadzwonię do typa i się spytam, co i jak. Odebrał pięćdziesięcio paro letni gość, który jak się potem okazało, był właścicielem Laguny. Dowiedziałem się wszystkiego, co chciałem i umówiłem się na następny dzień na oględziny. Zawołałem Macieja, że mam na oku auto i nie mam z kim podjechać. Od razu się zgodził, ale nie wiedział co to za samochód. Nazajutrz około 12 rano byliśmy pod Piłą. Podjechaliśmy pod jakiś domek jednorodzinny, zadzwoniłem, z domu wyszedł właściciel, przywitaliśmy się i przeszedłem do sedna. Pan Stefan, zaprowadził nas do garażu, w którym stała Laguna. Ucieszyło mnie to, że gość ją trzymał w klimatyzowanym i suchym garażu. Otworzył garaż i od razu Lagunka błysnęła mi w oczach..Tongue Maciej był trochę zdziwiony, ale cóż, moje pomysły go już nie dziwią..Big Grin Garaż oświetlony z kanałem, wyłożony kafelkami, oraz z postawionym podnośnikiem, jednym słowem WOW... Gość widać kasiasty, garaż na alarm wypasiony po brzegi, a w środku trzy laguny..Big Grin Jedynka, dwójka i trójka, z czego ta ostatnia to Coupe.. Cool Powiedział, że niestety musi się rozstać z jedną ze swoich kochanych perełek, bo żona mu jak on to powiedział "zawraca dupę, że za dużo aut, już się na podwórku przejść nie da, jak je wszystkie wyciągasz..". Dał mi kluczyki, otworzyłem z pilota centralny, wsiadłem i odpaliłem. Powiem Wam, że teraz się nie przyczepię do wydechu.Big Grin Bardzo ładnie mruczy, i tym dźwiękiem chyba skradła moje serce..Tongue Pan Stefan, zaczął wymieniać wszystkie rzeczy, jakie porobił w ostatnich kilku latach. Zaraz po zakupie, zakonserwował Renię od stóp do głów, potem przyszła kolej na wymianę wszystkich płynów, pasków itd itp. Później wziął się za grubsze rzeczy, typu ukł. dolotowy, poprzez założenie stożka z osłoną termoizolacyjną i zaślepieniu dolotu ciepłego powietrza. Wszystko pod maską wyglądało profesjonalnie zrobione. Następnie z kolei wziął się za układ wydechowy, który od katalizatora jest z nierdzewki. Katalizator został zastąpiony sportowym o spełnianiu norm emisji spalin Euro3 do 2.5 litra poj. Trochę pojeździłem i postanowiłem ją wziąć, bo 2850 za takie auto to jest nic, a szkoda, żeby trafiła do jakiegoś buraka, bo facetowi zależało, żeby trafiła do kogoś, kto doceni ten samochód. Wróciliśmy po wszystkich ekscesach do domu. Prze polerowałem lakier i uruchomiłem instalację gazową STAG'a, która była od jakiegoś czasu nieczynna, ponieważ właściciel założył gaz, ale go w ogóle go nie używał. Nie jestem zwolennikiem LPG, ale jak już jest założona to niech będzie. Porobiłem kilka zdjęć i przesłałem dla Pana Stefana, żeby widział, że auto jest dbane i czyszczone.Tongue Planów za bardzo nie mam co do niej, już ją przerejestrowałem i ubezpieczyłem. Zatankowałem gaz i cieszę się darmową jazdą i dobrymi osiągami na sekwencji. Big Grin
Dlaczego Laguna? Bo w dupie mam przesądy, a auto mi się podoba i zdecydowałem się na nie..Big Grin

[Obrazek: 27650513824_06522547b7_c.jpg][Obrazek: 27650510674_25a215f203_c.jpg][Obrazek: 28231900546_e7763a34f0_c.jpg][Obrazek: 28265981955_6c832c3a46_c.jpg]
[-] The following 1 user Polubienia Łysy's post:
Patryk (11-11-2016)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB