Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Audio do Auta
21-09-2015, 13:02
RE: Audio do Auta
Zwrotnice czyli filtry głośnikowe. Ustalają dane czestotliwości które pzelatują przez dane głośniki. Ja miałem głośniki magnata bez wzmacniacza. Z tyłu basowe , z przodu soprany. Jakość była bardzo dobra , do tego subek który dawał niższą częstotliwość basu. Najpierw zamontuj audio z subkiem i zobacz efekt. Być moze jak u wielu ludzi obejdzie się bez wygłuszania bo będzie taki efekt odpowiadał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 19:57
Tak, Mariusz mam miejsca na tweetery. To chyba zainwestuje w głośniki bo jak mówisz, że tuby nie ma co wkładać to cię posłucham. Smile

Racer_Driver to lepiej założyć tube ? I potem jak coś to lepsze głośniki?
21-09-2015, 20:30
Jak gówno posypiesz parmezanem to to będzie pizza? Tak samo z tymi głośnikami, jak jest coś lujowe czyli ori Philipsy, nie wygluszone, nastawione na kazdy rodzaj muzyki, bez zwrotnic i pewnie z dziesięcioletnie zagluszysz subem. Jak Ci silnik zacznie klekotać to zamiast naprawić podglośnisz radio?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2015, 17:48
No nie, chodzi mi tylko w co warto bardziej zainwestować czy w nowe głośniki z wygłuszeniem przednich drzwi czy wygłuszenie drzwi i zostawić oryginalne głośniki plus do tego jakiś sub i nie mogę się zdecydować bo lubię jak w aucie jest jakiś fajny bas.

Mój kolega ma audio za 6 tyś na sprzedaż ale nie wejdzie mi do bagażnika Smile
23-09-2015, 18:23
Nie wiem jakiej muzyki słuchasz a to nie jest bez znaczenia. Ogólnie robiąc przód, wstawiając konkretne głośniki, wygłuszając drzwi masz dobrą bazę do ew. dołożenia suba. Sub dołożyć to jest 5 kabli i tyle, a w połączeniu z konkretnie zrobionym przodem masz już pewność, że jest to dobrze zrobione i tak jak ma być.
Ogólnie do takich głośników: http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-h...70005.html wystarczy jakiś mały sub albo jakieś głośniki w tyle też coś z Hertza.
24-09-2015, 10:48
zobacz jaki jest efekt ktoś kto ma tube. Jak się spodoba montuj tube. Jak chcesz wyraźniejszy dźwięk z dobrym basem niskiej czestotliwości montuj dobre głośniki ze zwrotnicami i wzmakiem . Chociaż jak ma się słuchać disco polo , after party nie daj życiu się czy najnowsze komercyjne EDM to tuba wystarczy aby coś łupnęło a małolaty się patrzyły. Jak nie wiesz w sumie to zgódź się na Tubę. Łatwiejszy montaż, do głośników czasem trzeba ciągać kable po aucie. I będziesz miał fajny basik;p Na początek Ci wystarczy. Z Czasem wszytsko się nudzi i ma się chęć na coś lepszego.
29-09-2015, 17:50
Jakie polecacie tweetery i głośniki jakieś na przód by nie trzeszczały i dawały dobrze bassikiem ?
29-09-2015, 18:38
U mnie bodajże gra Hertz DSK 165.2. Tweety bez zarzutów, dźwięk czysty bo na zwrotnicach, niskotonowe tez jak najbardziej dają radę. DSK 165.3 też powinienen dawać radę z tym że nie słyszałem ich osobiście. Ważne żeby był odseparowany zestaw. Później daje Ci to możliwość podłączenia pod wzmacniacz, choć pod radiem też jest fajnie. Ew Helix.
21-10-2015, 13:37
Panowie znacie jakieś proste najprostsze radio które wygląda na lata 90 ? Może być nowe, ale zależy mi na klasycznym wyglądzie Wink. Aha i jak wygląda sprawa z radiem w Elegancie ? Czytałem, że trzeba ciągnąć kabel od skrzynki bezpieczników.
21-10-2015, 18:59
Kuba kolega sprzedaje takie coś.
http://olx.pl/oferta/radio-blaupunkt-old...70fdb2ead8
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB