Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Kupno Laptopa
02-12-2015, 20:01
Kupno Laptopa
Witam, mam wielki dylemat i za razem do was wielką prośbę rozglądam się za jakimś laptopem a, że jestem w tych sprawach zielony także chciałem Was prosić o pomoc, o jakąś radę dotyczącą kupna laptopa. Na co zwrócić uwagę?
Czy ważna jest firma czy tym się nie sugerować?
Ile RAM powinien mieć laptop aby płynnie gry chodziły?
I nie wiem o co jeszcze pytać Smile Ogólnie szukam laptopa do 2500 zł Ma on mi służyć przede wszystkim do serfowania po necie, oglądaniu filmów i od czasu do czasu zagrać sb w jakąś gierkę. Wszystkie rady mile widziane Smile

Z góry dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 22:32
RE: Kupno Laptopa
Chłopie za 2,500 to elegancki sprzęt wyrwiesz! Dzisiaj miałem zamiar kupić lapka do 1,500 to nie było różnicy czy Acer czy Lenovo każdy takie same parametry 2x2.0 ghz procek 4 gb ram i zintegrowana karta graficzna. Za twoją kwotę był bodajże Asus nie pamiętam modelu ale miał 4 rdzeniowy procek 3.2 ghz,8 gb ram i 2 gb karta graficzna (nie zintegrowana). Bierz aby z normalną kartą graficzna bo jak koleś mówił na zintegrowanej nie poszalejesz.
03-12-2015, 11:50
Rozumiem, Czyli jutro pojadę do sklepu i coś wybiorę. Dzięki za pomoc Smile Pozdro Wink
Jeszcze mam pytanie jak z Windowsem 8.1 czy lepiej bez systemu kupić?
03-12-2015, 15:37
Kup coś co ma 4GB ramu, wersje 8 GB tp pewnie ze 100-200 zl różnicy to już wg uznania.
Procesor I5, najlepiej cos z 4gen czyli masz Intel I5 4xxx tam gdzie X to juz cyfry które konkretny model określają. Wystrzegaj się takich które po tych x maja U. Sa to wersje niskonapieciowe. No i grafika tylko i wyłącznie dedykowana, tutaj bym celowal w GeForce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2015, 18:53
A np. ten http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop...escription ?
I matryca lepiej żeby była matowa czy błyszcząca ?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB