Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Proste pytania
10-08-2016, 19:12
RE: Proste pytania
Dzięki, działa. (:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 21:04
Teraz gram w racera non-cg, gram na netbooku z 2011r, chciałbym zmienić na Lenovo 700-15 i5-6300hq/8gb ramu/gtx950m (2gb własnej pamięci). Ma ktoś doświadczenie z takimi podzespołami? Czysto teoretycznie ile fpsów można uzyskać?
11-08-2016, 21:20
Zapewne Cg spoko śmignie. U mnie stary 8600 GT 512 MB tyle że w kompie i karta PCI - Epress i ciągnie Rc4 ale z patchami z forum .
12-08-2016, 10:29
Dlaczego gdy eksportuje samochód(bez kół i kierownicy, gdyż już je usunąłem bo konwertuje ten pojazd) do pliku .dof i próbuję to otworzyć klikając "import" w Zmodelerze 1, wyświetla mi się "Program Zmodeler.exe przestał działać", już drugi raz tak jest z innym samochodem. :/ Pomocy!
12-08-2016, 12:27
SZUKAM KOGOŚ, KTO MÓGŁBY ZROBIĆ MI W MERCU WSKAZÓWKI PRĘDKOŚCI O OBROTÓW NA LICZNIKU! Smile
[Obrazek: kdrgc2s8msse.jpg]
12-08-2016, 12:56
(12-08-2016 10:29 )GTAsas napisał(a):  Dlaczego gdy eksportuje samochód(bez kół i kierownicy, gdyż już je usunąłem bo konwertuje ten pojazd) do pliku .dof i próbuję to otworzyć klikając "import" w Zmodelerze 1, wyświetla mi się "Program Zmodeler.exe przestał działać", już drugi raz tak jest z innym samochodem. :/ Pomocy!

GTAS: Model może mieć zbyt dużo poly i trzeba go odchudzić. Tzna odzielnie klapy , drzwi. maska. Każdy w osobnym dofie a nastepnie wpisywać je w car.ini aby było jak całość.

bucicki: zapomnij że ktoś Ci to zrobi chyba że zapłacisz jakąś kasę prywatnie przelewem na konto to wtedy i ja mógł bym.
12-08-2016, 13:07
(12-08-2016 12:56 )Racer_Driver napisał(a):  
(12-08-2016 10:29 )GTAsas napisał(a):  Dlaczego gdy eksportuje samochód(bez kół i kierownicy, gdyż już je usunąłem bo konwertuje ten pojazd) do pliku .dof i próbuję to otworzyć klikając "import" w Zmodelerze 1, wyświetla mi się "Program Zmodeler.exe przestał działać", już drugi raz tak jest z innym samochodem. :/ Pomocy!

GTAS: Model może mieć zbyt dużo poly i trzeba go odchudzić. Tzna odzielnie klapy , drzwi. maska. Każdy w osobnym dofie a nastepnie wpisywać je w car.ini aby było jak całość.

bucicki: zapomnij że ktoś Ci to zrobi chyba że zapłacisz jakąś kasę prywatnie przelewem na konto to wtedy i ja mógł bym.

ale prawdziwą kasę czy tą wirtualną?
12-08-2016, 13:14
A jak myślisz ? Za wirtualną kasę do której nie masz dostępu nie ma sensu siedzieć godzine czy dwie. A za normalną to wiadomo, pieniądz za usługę nie śmierdzi.
[-] The following 1 user Polubienia Racer_Driver's post:
qqmi (08-14-2016)
15-08-2016, 9:00
Mam problem z podświetleniem w środku. Widać je tylko jak kamera jest na zewnątrz. Nie wiem co może powodować ten problem. Sad
15-08-2016, 10:58
Wpisz plik świateł w rubrykę od podświetlenia wnętrza w car.ini. Smile

model
{
file=body.dof
}
model_incar
{
file=interior.dof