Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Rozmowy dot. gry Racer Free Car Simulator
04-06-2014, 17:40
RE: Rozmowy dot. gry Racer Free Car Simulator
Jak nie Winem, to innym emulatorem. Sam używam Linuxa i gry chodzą pewex, ale z mniejszą wydajnością niż na Windowsie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 18:16
Nie ma się co dziwić skoro gry zoptymalizowane zostały pod okienka. Tongue No nic to nie gadka o Linuxie ale dzięki za naprowadzenie. Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-07-2014, 21:31
Odpalał ktoś Racera na laptopowej integrze Racera? Bo mam do wyboru albo laptopa z i3 ale 3-gen i dedykowaną Nvidią 710M albo z i3 4-gen ale już tylko integrą - Intelem HD 4600.
05-07-2014, 21:38
Ja mam zintegrowaną + Nvidia 720M , do tego i3 (nie wiem która generacja) i bez problemu śmiga, ale na samej integrze będzie ciężko pograć.
05-07-2014, 21:40
Nie odpalisz za chiny, chyba, że chcesz mieć 2 FPS na najniższych ustawieniach. Ja mam Radeona i Intela i na Intelu to w ogóle nie idzie Wink
05-07-2014, 21:42
No wiem, oglądałem też tego X550C ale ma Celeronie albo Pentium, szrot na .... złom. Ty masz drugą bodajże generację i to tego niskonapięciowego więc niższe taktowania ma i troszkę słabszy jest. Ja mam na oku Lenovo G580 H właśnie z tą 3 gen. i3 i ma dedykowaną Nvidie 710M więc słabszą niż twój, albo Lenovo G510 tutaj i3 już 4-gen ale tylko integra Intelowska, niby wydajniejsza niż 710M ale z cieniami na pewno będą jaja i martwię czy to wgl CG obsłuży...
No Marcin właśnie o tym mówię że ten Intel HD 4600 jest mocniejszy niż 710M a słabszy niż 720M czy taki jak ma Fiecu. Teoretycznie oba laptopy wychodzą mi w tych samych pieniądzach bo na XCOMie chcę kupić i ten z dedykowaną grafiką, torbą i myszką jest droższy o 50 zł od tego z lepszym prockiem ale bez dedykowanej grafiki. Wydajność integry z tego co kojarzę zależy od mocy samego procesora więc jak tam jest mocniejszy procesor bo nowszej generacji to wychodzi że może być lepsza od Nvidii ale zastanawiam się jak Racer jest pod Intela GPU nastawiony..
05-07-2014, 22:18
A do jakiej ceny chcesz szukać?
05-07-2014, 22:19
Dokładnie, budżet najważniejszy, jak do 2 tysięcy to szukaj tego co ja mam, ostatnio widziałem promocję, że taki Asus jak mój, tylko że z i5 z czymś tam jeszcze 2200 kosztował to warto też patrzeć Smile
05-07-2014, 22:23
Oj to ja takim nie dysponuje. xD 1500 to max więcej ani grosza. Big Grin
06-07-2014, 9:32
To niestety, ale za te pieniądze nic rozsądnego nie kupisz. Na lepszy musisz wydać ok.2000-2500 zł
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB