Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Ruch uliczny
05-01-2016, 19:31
RE: Ruch uliczny
Przy dodaniu 5 modeli zwykłych w miarę dobrze zrobionych modeli na mapę w jednym punkcie np: na parking pod domem non cg (audi 80, golf 3) jest już znaczna strata FPS
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
06-01-2016, 2:57
Czyli jedyne wyjście zagrać na mp najprędzej, tylko chociaż żebym wiedział jak zrobić hamachi bo nie mogę się połączyć wogóle z siecią.
Lubię to!
06-01-2016, 8:15
Fajny byłby taki serwer podobny do mta. Wszyscy mogą sobie wbijać, przy wchodzeniu każdemu wczytuje się nasz wóz.. Ale to tylko marzenia.
Lubię to!
06-01-2016, 16:46
Jesli wejdę na serwer musiał bys mieć moje auto na dysku aby było widoczne na mapie. Bynajmniej tak było z 3 lata temu na 0.8.6. Każdy kto był połączony musiał posiadać auta na dysku innych połączonych i odwrotnie. Więc zostaje wam tylko ruch AI ale osobiście lepiej chyba wyobrażać sobie toczne miasto ;p
Lubię to!
[-] The following 1 user Polubienia Racer_Driver's post:
Pisarz (01-06-2016)
07-01-2016, 20:42
Z ruchem ulicznym jest tak, że nigdy nie będzie idealny, wiem na swoim przykładzie jak chciałem zrobić rch do Mount Autobahn, auta przy 150 skręcały na przeciwny pas bo wychwycało go że jest bliżej i tak zawracały, robił się młyn i zwykle 5 fpsów. Na PR2 już jest łatwiej ale naprawde tutaj trzeba nastawiać pełno punktów żeby auto w miarę normalnie skręcało na zakrętach, dodatkowo do każdego punktu trzeba dodać prędkość, bo normalnie jadą chyba 30 km/h i to trochę denerwuje.
Lubię to!
11-01-2016, 22:43
Kiedyś ktos chyba M4TIG zrobił filmik z ruchem AI to w pewnych momentach auta jeździły po krzakach.
Lubię to!
12-01-2016, 12:53
Tak m4tig był jednym z pierwszych co robił ruch w racerze, tak wyglądał mój 3 lata temu

https://www.youtube.com/watch?v=eSgVUYjMD8g
Lubię to!
13-01-2016, 1:36
Dlatego moim zdanie lepiej takie sprawy odpuścić Smile
Lubię to!
13-01-2016, 1:47
No jak przeczytałem, że auta jeżdżą w pewnych momentach po krzakach to już odpuściłem. Temat można zamknąć, chyba że komuś może się przydać.
Lubię to!
13-01-2016, 2:03
Jeśli ktoś będzię normalny to zajrzy w archiwum. A jeśli nie no to wiadomo.
Lubię to!
[-] The following 1 user Polubienia Racer_Driver's post:
Cycu (01-13-2016)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB