Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Problem .z3d
05-01-2016, 9:27
RE: Problem .z3d
To może wytłumaczę to tak:
Odpalam Zmodeler 2 wrzucam sobie (w tym przypadku podstawka pod telefon) i eksportuje do OLD .z3d.
Odpalam Zmodeler 1.07b i przenoszę po prostu plik na "pole działania" (poprzez import nie da się odpalić pliku). No i jak już opuszczam na tym "polu działania" to nic sie nie dzieje żadnej reakcji tak jakbym nic nie robił. No i w tym problem. (Myślę że ktoś zrozumie o co mi chodzi bo pisze na szybko z telefonu)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-01-2016, 10:11
Bo pliki oldz3d w zmodzie 1 otwiera się przez opcję open Wink.A dokładniej file/open Wink.
05-01-2016, 10:35
Okeeej, dzięki. Przyznam że próbowałem tego ale wcześniej nie wiem czemu nie działo. THX wszystkim!

p.s: Mam jeszcze dwa pytanka (nie chce tworzyć osobnych tematów). Jak połączyć ze sobą dwa elementy np. mam wnętrze i telefon i chodzi mi o to jak połączyć je ze sobą żeby był to jeden model?
Drugie pytanko jest odnośnie gry, wiecie co odpowiada za fioletowe plamy na (prawie)większości aut?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź! Wink
05-01-2016, 11:27
W zmodzie1 po zaimportowaniu obu obiektów zaznaczasz je wszystkie i wybierasz Create>Objects>UniteSelect i eksportrujesz do dof,u Smile.
05-01-2016, 12:28
Fioletowe plamy- brak tekstury, brak shaderu, źle oteksturowane lub niezgodne nazwy (zmod-shader-tekstura).
05-01-2016, 12:41
Okej, dzięki wszystkim. Temat można zamknąć Smile
05-01-2016, 13:10
Zamykam i przenoszę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB