Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Zamieszanie na forum
09-03-2016, 16:10
Zamieszanie na forum
Witam was, drodzy użytkownicy. Od pewnego czasu zauważyłem że ludzie którzy nie stawiają kropek, robią małe błędy ortograficzne itd. i dostają ostrzeżenia a czasami nawet bany. I tutaj do was moje pytanie: Czy wy się dobrze czujecie za przeproszeniem? Nie każdy ma całą polszczyznę w jednym palcu, a to że zapomni dodać kropki w zdaniu to nie jest dramat. Nie każdy ma możliwość rozwijać swój język, niektórzy z braku czasu a niektórzy z braku funduszy na kursy językowe lub z innych przyczyn. Oczywiście rozumiem że można kogoś upomnieć żeby się przyłożył do napisania konkretnego zdania gdyby napisał coś tego typu jak "Eee gdzie moge napisaci teat bo potszebuje pomocc.". Ale większość ludzi dostaję ostrzeżenia za małe błędy interpunkcyjne. Przemyślcie swoje reguły forumowe, z mojej strony to wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
09-03-2016, 16:13
RE: Zamieszanie na forum
Was pisze się z dużej litery, no i przed że stawiamy przecinek ale moge się mylić. Ja tam się dobrze czuje, a Ty?
Lubię to!
09-03-2016, 16:14
Nie ma zmienić, tylko dać administracji forum do myślenia.
Lubię to!
09-03-2016, 17:32
Administracja dobrze robi i się z Tobą nie zgodzę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
09-03-2016, 18:39
Hahaha, pozdrawiam Cię Marek, moderator Kuba Big Grin.
Lubię to!
09-03-2016, 19:19
Zaznaczam, że nie wymagamy pisania dokładnie jak na dyktandzie, ale trzeba przestrzegać jakiś zasad. No bez jaj. Bana osoby nie dostają za pisownie. Jak masowo tak piszą tylko po to żeby dostać się do giełdy, to jak ty byś zareagował? Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to otwórz swoje forum i zobacz czy fajnie jak cholerą ilość serca w forum, a takie (sorry za określenie) pierdolone buraki próbują oszukać system i zakładają pierdyliardy kont tylko po to żeby przelać na swoje konto eRacery i wykupić czyjeś prace. Równie dobrze mogę zlikwidować eRacery i dać możliwość wymiany tylko za pieniądze realne. Będzie chyba najbardziej sprawiedliwe, bo każdy będzie wyceniał swoją prace według swoich upodobań.

Wracając do tematu. Jeśli nie podoba ci się system karania to zrób swoje forum i sam dbaj o porządek. Może zrozumiesz, że nie może być wszędzie burdelu, a dyscyplina, niestety, ale musi być.
Lubię to!
[-] The following 1 user Polubienia Adam Małysz's post:
Cycu (03-10-2016)
10-03-2016, 6:45
Forum ma wyglądać schludnie i czytelnie. Jeśli pozwolimy na rzucanie wpisami to z forum zrobi się Shoutbox a to nie w tym rzecz.
Kary dla użytkowników to upomnienie pisemne (i poczytaj dobrze forum to zobaczysz, że często jest stosowane), warn czyli upomnienie procentowe, moderacja postów i ban. Bany dostają osoby które mialy wcześniej już bana i zakładają nowe konta.
Interpunkcja jest wymagana na minimalnym poziomie, jak nie ma na końcu emotikona to dajesz kropkę i to głównie tyle. Kursy językowe? Te wiadomości są na poziomie szkoły podstawowej... Błędy ortograficzne to już typowe lenistwo skoro każda współczesna przeglądarka ma korektę...
Lubię to!
[-] The following 2 users Lubie to! Mariusz's post:
Adam Małysz (03-10-2016), Lucas (03-10-2016)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB