Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Porady nt. zakupu samochodu
11-02-2018, 2:38
RE: Porady nt. zakupu samochodu
Od razu 2.0d odpada znam z własnego doświadczenia jak diesel to najlepiej 3.0d ewentualnie od biedy 2.5d, bena z tego co wiem to bez różnicy każda dobra tylko wiadomo mała pojemność słabo jedzie przy tej masie, a patrzeć musisz na progi i tylną klapę bo tam ruda wychodzi, jeżeli byś się uparł na 2.0d to części wychodzą w takiej samej ewentualnie wyższej cenie niż w 3.0d jedynie co ratuje ten silnik jeżeli jest sprawny a lubi się zepsuć to niskie spalanie jakies 6.5l na 100km przy 120km/h. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to wal na pw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
17-03-2018, 18:20
Pany i panewki, jaki olej do BMW e46 320d 136 KM? Oczywiście pełny syntetyk.
27-03-2018, 20:10
Pany, szukam samochodu do ok. 20 000 tyś. Coś wyższego i lekko większego od Fabii. Coś w stylu Opla Merivy, Hondy Jazz III generacji. Szukam coś w takim złotym środku pomiędzy typowym vanem rodzinnym typu Zafira, Sharan, Touran a hatchbackiem takim jak Fabia. Niewiem dlaczego ale mi się Honda Jazz podoba i ma silnik 1.2 V-TEC 90 KM. I takie coś mi odpowiada żeby benzynka i do pojemności max. 1.4-1.5.
27-03-2018, 21:19
Może Vw Cross Polo ?
27-03-2018, 21:26
No własnie cos takiego nie. W sensie wyższego w kabinie, bo polo to polo, a te poprostu zawieszone wyżej jest.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB