Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Porady nt. zakupu samochodu
30-08-2015, 11:06
RE: Porady nt. zakupu samochodu
Mariusz to znajdź mi zdrowe GTD Tongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
30-08-2015, 13:00
Swift to już tylko kwestia gustu. Big Grin Bo Ja mając do wydania maksymalnie 22k, już bym oglądał E46, E39, E38. Big Grin Jak nie E34 540i. Smile Kleryk przerobimy GTI na GTD. Big Grin
03-10-2015, 11:43
Panowie jestem w kropce nie wiem co kupić poszukuje auta do 4 tysięcy rocznik do 1990r ew do 1991r cos fajnego kultowego co polecacie myślę nad Audi 80 Coupe co sądzicie o tym aucie ?
03-10-2015, 13:04
80 coupe bardzo dobry wybór Smile, a może 80 b2 z 1.6D? Smile.
03-10-2015, 15:42
Nie no powyżej 100km coś chce Wink
10-10-2015, 13:38
Hmm, panowie miał ktoś do czynienia z 2.0TDI ?
Bardziej szczegółowo to interesuje mnie A3 8P 2.0TDi 140 KM.
10-10-2015, 14:07
My mamy audi a3 z tym silnikiem i mogę ci powiedzieć że musisz bardzo uważać , nasz egzemplarz stał przez 1.5 roku i gdy go kupiliśmy od razu turbo poszło do wymiany , potem wysypało się sprzęgło z dwumasem a jakiś rok temu popękała głowica którą też wymieniliśmy więc w sam silnik zostało włożone około 10tyś . No i później okazało się ma ''chipa'' . Ale teraz gdy nie ma się już co psuć to jeździ wyśmienicie Big Grin , silnik jest dosyć głośny przez pompowtryskiwacze ale fajnie się zbiera i mało pali . Jeżeli trafisz na zdrowy zadbany silnik albo już po tych wymianach to polecam , ale jeżeli źle trafisz to nie będzie kolorowo Tongue .
10-10-2015, 16:24
Kurdę dla 18 latka włożyć zaraz 10 tys na naprawy nie jest kolorowo Sad
A E46 320D 150KM ? Co o tym myśleć ? Jeździłem takim w Tournigu i dla mnie bajka.
11-10-2015, 12:07
No akurat my też mamy e46 z 2.0d 150 km i tutaj to od razu mogę powiedzieć że polecam Big Grin , przez 4 lata oprócz części eksploatacyjnych poszła chłodnica i to wszystko . Myślę że nawet pali mniej od 2.0tdi ale za to ma trochę bardziej odczuwalną turbo dziurę . No i dość sporym plusem jest to że ten silnik jest na łańcuszku więc koszty wymiany rozrządu odchodzą .
11-10-2015, 12:21
Szwagierka ma A3 2.0 TDI 140KM i powiem tak świetne auto. Na początku trochę bałem się tego silnika BKD, bo naczytałem się na forach że może być awaryjny. Póki co, od ponad roku leję tylko paliwo i jeździ. Oczywiście wszystkie podstawowe wymiany robione na czas w zaprzyjaźnionym serwisie. Pali na dotyk. Czasami lubi sobie puścić rano dymek, ale to pewnie dlatego że stoi na dworze. Po jakichś 15-20 sekundach problemu nie ma. Auto kupione było w Rajchu , po pewnych przejściach blacharsko lakierniczych. Na szczęście wszystko ładnie zrobione, a co najważniejsze mechanicznie jest w bardzo dobrym stanie. Zawieszenie cudo pewno dlatego że z Niemiec , w silniku żadnych wycieków, pali na dotyk nawet przy najcięższych mrozach. Jedyne zastrzeżenie jakie bym miał to fakt, że mogłoby być lepiej wyciszone wnętrze. Póki co nie miał żadnych poważnych awarii. Jakaś przepalona żarówka, niedokręcona śrubka (mocująca schowek we wnętrzu). Dwa miesiące po zakupie, włączył się 5-6 razy tzw. notlauf przy ostrzejszej jeździe i prędkości ok. 130km/h. Miałem się tym zająć , ale po tygodniu problem jakoś sam zniknął. Do tej pory zrobiła ponad 8 tysięcy, niespecjalnie oszczędzając auto i ani razu już się nie włączył więc olałem sprawę. Fajne autko i zdecydowanie udany zakup. Jak na razie. Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB