Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Porady nt. zakupu samochodu
09-03-2016, 21:43
RE: Porady nt. zakupu samochodu
Chce coś do jazdy na co dzień a zarazem dobrze wyglądającego Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 4:22
Powiem ci tak modzone auta są często robione jako pokazówka fajnie gwint fajnie to ale zmodzone auto nie w każdym przypadku jest robione przez kompetentne osoby mające chociaż pojęcie o motoryzacji zazwyczaj są to osoby młode które dopiero zaczynają działać w tym temacie i często są to auta od młodych osób które chcą się popisać swym autem i ilością kuni pod maską i tak 1 odcięcie 2 odcięcie i tak do końca pokazówki pod szkołą to musi być. No i przede wszystkim jak jest gwint jest dosyć nisko osadzony = ładnie przeszlifowane podwozie.A i druga sprawa zmodzić auto samemu i pokazywać się na zlotach coś pięknego opowiadać o tym samochodzie godzinami , a co kupisz zmodzone autko to już nie to samo zazwyczaj są to osoby znane z forum i na takim zlocie VW by Ciebie wytykali o to ten co kupił to Polo od np Mariana no i przede wszystkim jest beka sam wiele razy byłem świadkiem jak z jednego typa z VAG Kalisz się podśmiewali że kupił porobione auto Smile. Lepiej szukaj dobrej bazy do ew modyfikacji i sam to rób a takie modzone auto dla mnie jest dobre tylko na części bo tu gwint sprzedasz tutaj to tutaj felge.
[-] The following 2 users Lubie to! Andrzejek's post:
Pisarz (03-10-2016), Why (03-10-2016)
10-03-2016, 15:44
Akurat to Polo to służy jako auto na co dzień, ale też projekt,nie jest to typowa pokazówka w aucie było robione wszystko na czas, nie było mowy o katowaniu bo to nie jest od typowego Młodzika tylko od chłopaka z pasją,wcześniej też miał Polo lecz uległo wypadkowy z nie jego winy, Polo sprzedaje tylko dlatego,że chce prawdziwe Cabrio Mazdę mx 5.
10-03-2016, 17:32
Ja jednak posłuchał bym rady, miałeś przecież doinwestowane Polo z turbo i sam wiesz co tam się działo...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-03-2016, 18:54
Hmm co do wcześniejszego Polo to tam było wszystko robione i było to zrobione źle wszystko właśnie przez to,że była ingerencja w silnik i elektrykę,tutaj jest zupełnie inaczej Smile.
22-03-2016, 17:25
Mam okazję na Passata B6. 154k przebiegu, tylko jest do (jak mówi właściciel) cytuję "lekkich napraw lakierniczych". Cena to 18 tyś. Warto?
22-03-2016, 18:24
Oczywiście, Passata każdego warto.
Ani nie podałeś roku, ani wyposażenia ani nawet z jakim to silnikiem, to kto ma Ci powiedzieć czy warto?
Ciekawe co to są poprawki lakiernicze wg. sprzedającego. Lakierownie elementów nie jest tanie, chyba, że popsikanie, wtedy ceny nie są takie duże.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2016, 7:19
Zdjęcia słabe. Wyposażenie bogate. 1.9 Tdi.
09-04-2016, 14:49
Wcześniej pytałem o auta dla kolegów Tongue Przyszła pora że za maksymalnie 2 msc sprzedaje moje obecna A3 i chcę coś innego. Obecne auto to 1.6 benzyna troszke słabe.
Wymagania Smile hatchback, kombi, sedan tu mi obojętne, coś szybszego od A3 myślałem nad silnikiem Diesla gdyż dziennie pokonuje jakieś 60 km z czego 90% to drogi poza miastowe Tongue Budżet myślę że do 15 tys zł. Co proponujecie ?
09-04-2016, 15:02
A3, ale 1.9 TDI 130 ASZ.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB