Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Porady nt. zakupu samochodu
29-05-2016, 8:43
RE: Porady nt. zakupu samochodu
Napisałem kto jest w temacie ten zrozumie.. Wink A jaki masz łączny budżet na auto? I Ja nie jestem jakimś downem, że nie wiem, że w 1.8T jest Turbo. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 8:43
1.8T dobrze znosi LPG u znajomego w Passacie siedzi LPG i mówi że teraz to tyle hajsu oszczędził, że trzy razy jeszcze mógłby LPG założyćWink
29-05-2016, 10:41
Na auto mogę przeznaczyć 15-16 tyś także benzyna w turbo odpada. Rocznie robię jakieś 15-20 tyś. Zastanawiam się nad Leonem i Peugeotem 308 tylko na Peugeota muszę mieć 20 tyś także zostaję przy Seacie Wink
29-05-2016, 10:58
A jaki przedział rocznikowy aut bierzesz pod uwagę?
29-05-2016, 11:18
2004-w górę. Obecnie mam Ibizę 6L 1.4 16v z 2002 roku i starszego auta nie chcę.
30-05-2016, 16:26
Nie wiem czy bym nie wolał dozbierać kasy do tego Peugeota, a nie myślałeś o jakimś innym aucie tego typu? Ford Focus, Astra III, albo np. Alfa 147 JTD? Za te 15-16 tys możesz kupić ładną 147 z dieslem 1.9 JTD, z lat 2006-2007. Auto moim zdaniem wygląda ciekawiej niż Leon, silniki 1.9 są dobrze znane mechanikom, to jest ten sam diesel 1.9 który jest w Oplach, więc nie ma problemu z dostępnością części ani warsztatu który się podejmie ewentualnej naprawy auta. No i są większe szanse że znajdziesz auto zadbane, bo sporo osób traktuje Leona jak wyścigówke.
30-05-2016, 21:30
Myślałem Astrą ale jakoś Astra mi się nie podoba już wolałbym kupić Vectre c GTS najlepiej. Forda ostatnio przeglądałem ale jakoś nie przyciągnął mojej uwagi. Co do Alfy swojego czasu przeglądałem 147 jako pierwsze auto ale funduszy nie było, ostatnio nawet byłbym wstanie kupić Alfe 159 ale jakoś nie przemawia do mnie ten samochód. Wizualnie Alfa jest piękna ale pod względem awaryjności i podsumowaniu plusów i minusów to sobie odpuściłem ten samochód. Leona ciężko znaleźć w dobrym stanie i za normalne pieniądze, bo jeśli już jest w dobrym stanie i w fajnej opcji to trzeba zapłacić 18-20 tyś zł. Jakie możecie mi jeszcze auto doradzić, na każdą propozycję jestem otwarty.
02-06-2016, 17:00
Kuzyn szuka auta do 11 tys zł. Jego wymagania: hatchback, sedan i myślimy nad Dieslem ( około 20 tys rocznie z czego 90% to trasa), klimatyzacja i w sumie tyle. Co możecie polecić ?
02-06-2016, 17:48
Volvo s40 1.9Di 115 km. Dużo wiem o tym aucie. Klima jest za 11 tysięcy złotych można kupić dobry egzemplarz z niskim przebiegiem. Jak chcesz coś wiedzieć to pisz na PW Smile
02-06-2016, 17:58
Volvo nie podoba mu się mi w sumie też nie za bardzo. Czekamy na inne propozycje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB