Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Porady nt. zakupu samochodu
18-02-2017, 20:09
RE: Porady nt. zakupu samochodu
Źle to nie wygląda, wesja już na multipleksie (manetki lubią szwankować, ale to nie zawsze - u rodziców w 206SW jest z nimi problem, ale u mnie w starszym i bardziej styranym życiem 406 tego nie ma).
Silnik - jest to dobra jednostka, ale dla osoby która dużo nie jeździ. Jak dynamiczną jazdę to poleciłbym TU5JP4.
Z zewnątrz coś mi się w przednich lampach nie podoba - za nowe jakieś : D
No i sprawdzić stan tylnej belki skrętnej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 1 user Polubienia Megu's post:
Młodziak (02-18-2017)
18-02-2017, 22:18
Takiej odpowiedzi potrzebowałem Wink. Też znalazłem 307 w 1.6 110 KM. Jakieś opinie o tym silniku? Auto będzie jeździło 5 dni w tygodniu po 20-30 km dziennie. Ta 307 to 2001 z wyposażenia to radio oryg, manualna klima, drewno, czujnik deszczu, centralny zamek i alarm.
18-02-2017, 22:26
307 będzie bezpieczniejsze, silnik 1.6 benzyna? Nie do zajechania, w niemczech są głównie SW z przebiegami ponad 400k km, z LPG. Drewno raczej takie sobie, jest plastikowe, zazwyczaj z drewnem był welur, mam rację? Wink. Dobrze znosi gaz, jest podatny na podkręcanie i radzi sobie z tą budą 307.
[-] The following 1 user Polubienia Kuba2000's post:
Młodziak (02-18-2017)
18-02-2017, 22:50
Dokładnie welur Wink. Lakierek też ładny zielony. Przebieg 168kkm, dowiedziałem się że salon PL, od osoby prywatnej i wszystko jest dokumentowane.
18-02-2017, 22:50
Zależy czego Twój tata wymaga od auta. Wink Co do 307, na początku miesiąca przez pare dni użytkowałem te auto, tylko 1.4 HDI z 2004r, i jakoś nie uśmiecha mi sie żebym chciał znowu jeździć tym autem, w środku w miarę przyjemne z wyglądu, ale bez szału, nagłośnienie jak dla mnie można o kant pupy rozbić, i to co mnie najbardziej zraziło, prowadzenie... Aż zatęskniłem za Focusem, jazdę tym można porównać do płynięcia łódką, tylko wiosłować nie trzeba. Oczywiście wypowiadam się tylko na temat 307 którą Ja jeździłem, i nie mówię, ze każda taka jest, bo nie jeździłem innymi żeby porównać, może po prostu trafiłem na jakiś gorszy sort. Big Grin
18-02-2017, 23:06
No 1.6 chyba będzie dawała większe wrażenia z jazdy. Kiedyś mieliśmy 308 sw (chyba nie jestem pewny czy ten model) w 1.6 hdi. Ta 307 to benzin. Co do 308 ja osobiście nie miałem gdzie się rozpędzić, ale całkiem dobrze się jechało. Na razie jesteśmy jak najbardziej za tą 307 oraz jest wystawiona w znanych przeze mnie regionach Lublina, więc nie mam się czego obawiać, bo tam nie ma typowych mirasów i sebów co tego Peugeota kupili z powodu chęci ubijania po dziurawych drogach xD.
18-02-2017, 23:30
Zależy co kto rozumie w zdaniu 'wrażenia z jazdy', bo jeśli dla Ciebie(Jeśli masz w ogóle prawko) i Twojego taty wrażeniem z jazdy jest napędzenie sie na pierwszej prostej i wyhamowanie do 60km/h przed zakrętem (Tzw. Mistrzowie prostej), to spoko. Smile Skoro czujecie, że te auto Wam na prawdę odpowiada to musicie zadecydować, tutaj na forum za Was tego nie zrobią. Smile
18-02-2017, 23:31
Szukam autka do tysiąca, który miałby dziennie pokonywać 30km dziennie do szkoły. Coś z małym silnikiem najlepiej i małym spalaniem benziny, no i żeby osoba o wzroście 2 metry siedziała w miarę normalnie. Big Grin Co polecacie?
18-02-2017, 23:38
Fiat Punto 1 gen. z 1.1, troche tym autem sie najeździłem i naprawdę polecam. Smile
[-] The following 1 user Polubienia Pisarz's post:
bub538 (02-19-2017)
19-02-2017, 11:59
A co sądzicie o pojazdach typu tico, matiz i seicento?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB