Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Porady nt. zakupu samochodu
20-02-2017, 13:54
RE: Porady nt. zakupu samochodu
(19-02-2017 17:54 )Młodziak napisał(a):  Tak żeby każdy mógł zobaczyć co ja nawymyslałem wklejam link do ogłoszenia Wink. https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-30...23626868aa

Fotel kierowcy nieco styrany jest jak na ten przebieg (dla ciekawskich, mogę zorganizować zdjęcia swoich foteli w 406 przy przebiegu 280kkm Big Grin ). Ogólnie samochód nie wygląda źle, albo tak ładnie utrzymany, albo dobra polerka poszła.
Tak jak pisałem w przypadku 206, przy oglądaniu ogarnij czy manetki chodzą płynnie (czy nie ma luzów że same opadają, albo przy prostowaniu kierownicą odbija migacz na drugą stronę) bo to może być droga zabawa. Obejrzyj czy nie ma parchli na nadwoziu, oznaczać to może ingerencję w blachę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 2 users Lubie to! Megu's post:
Młodziak (02-20-2017), qqmi (02-21-2017)
20-02-2017, 14:11
Dzięki wszystko sprawdzimy, ale na razie nie wiadomo kiedy go obejrzymy i czy wogule bo wpadła nam w oko ciekawa A3.
02-03-2017, 18:39
https://www.olx.pl/oferta/honda-accord-s...99aa01d475
mieszka ktoś obok, blisko, nie daleko?
03-03-2017, 17:46
Witam.
Panowie co myślicie o Bmw e46 compact ? Mam dokladnie na myśli 316Ti , miał ktoś z tym styczność?.Chciałbym jakieś informacje na temat tego silnika (Podobno są awaryjne) , coś na temat prowadzenia, komfortu i ceny ubezpieczenia.Czy jednak lepszą opcją jest Audi a3 8L 1.8 bez turbo.Ceny są podobne choć Bmw za taką samą cenę będzie młodsze.
03-03-2017, 18:36
Wolałbym A3 bo E46 w Compact wygląda jak ... I jeszcze silnik który nie jedzie. I wcale bezawaryjny nie jest.
Ja za E46 320D 2002 rok płacę 700 zł OC i Assistance.
[-] The following 1 user Polubienia Kamil's post:
Wolf (03-03-2017)
05-03-2017, 16:41
Nadszedł ten czas, by napisać w tym temacie pierwszy post Wink

Rodzice doszli do wniosku, że koszty, które czekają nas przy obecnym samochodzie (C3 I 1.4/75 KM, 2009/rej. 2010; w tym roku zapewne wymiana przednich hamulców (tarcze+klocki), nowe opony letnie jak i zimowe oraz najbardziej chyba bolące - uszczelka pod głowicą) są na tyle duże, że nie wiadomo, czy inwestować już w ten samochód, czy może poszukać czegoś nowego.

Czego - razem z rodzicami - szukam?
Pięciodrzwiowego hatchbacka segmentu B nowego/podemonstracyjnego z silnikiem benzynowym - najlepiej - wolnossącym do 45 000 - 50 000 zł. Samochód miałby służyć zapewne 6-8 lat (albo i dłużej). Najczęściej chyba ja będę nim jeździł w pojedynkę - na tą chwilę jeżdżę do roboty do Poznania, robiąc dziennie ok.100 km/dzień. Raz na jakiś czas wyjazd na zakupy lub podwózka kogoś. Co do wyposażenia to zależałoby mi na tym, aby samochód miał: klimę (manualna mi starczy), elektrycznie sterowane szyby z przodu i lusterka (gdyby lusterka były podgrzewane to bym się nie obraził), gdyby było w standardzie radio to byłoby miło.
Na otomoto/stronach poznańskich/podpoznańskich dealerów patrzyłem na takie samochody jak: Fiata Punto 1.4/77KM, Forda Fiestę 1.2/82 KM, Hyundaia i20 1.2 (obecny model), Opla Corsę 1.4/90 KM, Peugeota 208 1.2/82 KM, Renault Clio IV 1.2/75 KM, Suzuki Baleno czy Toyotę Yaris.

Jeśli jeździliście którymś z powyższych samochodów i możecie coś o nim powiedzieć, albo macie jakieś propozycje to czekam na Wasze posty Wink
05-03-2017, 18:31
Jeśli by uznać że Clio i Captur to jedno i to samo (bo w sumie Captur to wyższe Clio) to mogę powiedzieć, że jest całkiem wygodny, multimedia po chwili nauki łatwe w obsłudze, klima i ogrzewanie daje radę, super nadaje się do miasta bo ma tak czułe wspomaganie że niemal siłą woli można skręcić Smile O silniku się nie wypowiem bo mamy 0.9 tce a jeśli chodzi o awaryjność to przez rok z hakiem raz zawiesił się immobiliser a poza tym zero problemów.
06-03-2017, 12:43
Fiat Tipo zbiera dosyć pochlebne opinie.
06-03-2017, 16:20
ako1987 - aż tak duży samochód nie jest mi i moim rodzicom potrzebny. Poza tym - nie wiem, czy kompakt zmieściłby się w garażu.
08-03-2017, 13:13
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-grand...yLi0h.html warto mysleć o nim?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB