Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Porady nt. zakupu samochodu
11-02-2018, 1:38
RE: Porady nt. zakupu samochodu
Od razu 2.0d odpada znam z własnego doświadczenia jak diesel to najlepiej 3.0d ewentualnie od biedy 2.5d, bena z tego co wiem to bez różnicy każda dobra tylko wiadomo mała pojemność słabo jedzie przy tej masie, a patrzeć musisz na progi i tylną klapę bo tam ruda wychodzi, jeżeli byś się uparł na 2.0d to części wychodzą w takiej samej ewentualnie wyższej cenie niż w 3.0d jedynie co ratuje ten silnik jeżeli jest sprawny a lubi się zepsuć to niskie spalanie jakies 6.5l na 100km przy 120km/h. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to wal na pw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
17-03-2018, 17:20
Pany i panewki, jaki olej do BMW e46 320d 136 KM? Oczywiście pełny syntetyk.
27-03-2018, 19:10
Pany, szukam samochodu do ok. 20 000 tyś. Coś wyższego i lekko większego od Fabii. Coś w stylu Opla Merivy, Hondy Jazz III generacji. Szukam coś w takim złotym środku pomiędzy typowym vanem rodzinnym typu Zafira, Sharan, Touran a hatchbackiem takim jak Fabia. Niewiem dlaczego ale mi się Honda Jazz podoba i ma silnik 1.2 V-TEC 90 KM. I takie coś mi odpowiada żeby benzynka i do pojemności max. 1.4-1.5.
27-03-2018, 20:19
Może Vw Cross Polo ?
27-03-2018, 20:26
No własnie cos takiego nie. W sensie wyższego w kabinie, bo polo to polo, a te poprostu zawieszone wyżej jest.
10-05-2019, 23:13
Co myślicie o Audi A6 C5 2.4/1.8t quattro lub bez polift automat tiptronic/bmw e39 520i automat przed lift polift bez roznicy aby nie zgnilak i bogato wyposazony, rozwazam tez max do 2.5 w bmw.
Interesuja mnie konkretnie te dwa modele no i choruje na w210, ale to trzeba duzo inwestowac, a na chwile obecna mnie nie stac.
Budżet 15k maksymalny max Big Grin.
11-05-2019, 0:35
A6 c5 to w większości już zajechane kondony niestety.. Ale taką 2.7bit w manualu bym przygarnął Heart.
11-05-2019, 13:47
Audi A6 to tylko w 1.8T bo da się nie dużym kosztem dodać trochę mocy bo w podstawowej 150 KM jaki i V6 165 KM to niestety ten samochód nie jedzie, na dodatek w automacie, gdyż te skrzynie strasznie tracą na mocy.
12-05-2019, 22:04
Nie zależy mi na takim ogromnym przyśpieszeniu, bo po przesiadce z 1.8 116km na 165 to na pewno będzie fajna różnica, ale kupić 1.8t inwestować jeszcze w chipy wtryski itp to dość duży wydatek, sam nie wiem.
Mógłbym te kupić 1.8t, ale kwestia tego czy po zrobieniu paru koni więcej nie zacznie się nic sypać.
Mam dylemat E39 też jest zajebiste tylko ciężko znaleźć full opcje skóry, wielofunkcyjna kiera itd w dobrym stanie.
13-05-2019, 6:32
Zastanów się jeszcze dobrze nad wyborem automatu.Prawie każda skrzynia wymaga remontu bo nikomu się nie chce wymienić oleju (koszt 1200 zł), wiem z autopsji, a znalesc u nas w Podlaskim kogoś kto się zna na naprawie to nie będę mówił.

Ps
W a6 przy 165 KM w automacie nie odczujesz różnicy od 116 KM w hondzie oprócz dźwięku v6, ale to już wedle uznania Wink.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB