Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Nagły spadek FPS
20-06-2016, 10:40
Nagły spadek FPS
Witajcie !

Nie myślałem, że kiedykolwiek będę musiał pisać o pomoc i to w takiej sprawie.
Otóż po sporej odstawce z Racerem postanowiłem zobaczyć co słychać w moim skromnym garażu. Niestety czekała na mnie nie miła niespodzianka w postaci kilka razy mniejszej płynności w postaci 30FPS. W ustawieniach racera nic nie grzebałem, RC4 i RC8 maksymalnie wyciągają u mnie obecnie do 45FPS. Wcześniej mogłem się cieszyć z 100-120 FPS.

Ktoś z Was kiedyś miał może podobną sytuację. Co mogło to spowodować ??
Liczę na Waszą pomoc bo no nie idzie grać Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
20-06-2016, 11:03
RE: Nagły spadek FPS
Kiedyś tak miałem to gdy czyściłem kompa nie podłączyłem dodatkowego zasilania od karty graficznej, też były duże spadki i głowiłem się, co to może być. Jak to nie to to musi siedzieć jakiś wirus lub wina leży po stronie sterowników od karty graficznej.
Lubię to!
[-] The following 2 users Lubie to! Cycu's post:
Seboo107 (06-21-2016), Skrzypek (06-20-2016)
20-06-2016, 11:39
Winny znaleziony !

Otóż coś poszło chyba nie tak przy aktualizacji sterowników karty graficznej. Coś mnie podkusiło zrobiłem ją jeszcze raz i wszystko bangla Smile Sorki za problemy i dzięki Cycu za chęci Wink
Lubię to!
[-] The following 1 user Polubienia Seboo107's post:
Cycu (06-20-2016)
20-06-2016, 22:49
No ja też tak mam teraz cały czas mało FPS, ale sterowniki już nie pomagają ani to od karty graficznej wejście.
Lubię to!
20-06-2016, 23:01
No mnie finalnie pomogło tylko do ponownego uruchomienia kompa... Jaką masz kartę graficzną?? Ja mam Nvidia GTX 660
Lubię to!
20-06-2016, 23:06
GTX 650
no to prawie, że to samo.
Lubię to!
20-06-2016, 23:58
Może spróbuj całkiem odinstalować sterowniki z systemu np. programem Display Driver Uninstaller (najlepiej w trybie awaryjnym) i zainstaluj od nowa najnowszą stabilną wersję Smile Ewentualnie przeskanuj system programem Malwarebytes, być może spowodowane jest to wirusami.
Lubię to!
[-] The following 1 user Polubienia Kaszmir123's post:
Seboo107 (06-21-2016)
21-06-2016, 12:17
Przeskanowanie kompa nie pomogło...

EDIT: Komp przeskanowany, zainstalowałem stery jeszcze raz, ponowne uruchomienie kompa i jak na razie jest ok. Zobaczymy na ile Smile
Lubię to!
01-11-2016, 17:58
Gdyby ktoś miał problem taki jaki był opisywany tutaj w tym wątku to chyba w końcu znalazłem na to sposób.

Nie miałem czasu szperaćpo forach co może to powodować. Okazało się, że NVidia coś sknociła w sterach. Zainstalowałem stare ( z 2015 ) i jak do tej pory FPS nie lecą nawet po ponownym uruchomieniu kompa Big Grin. Wiem, że wątek stary, ale może ktoś ma z Was taki problem Tongue
Lubię to!
06-11-2016, 23:15
Przenoszę do rozwiązanych.
Lubię to!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB