Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Mercedes-Benz W202
06-08-2016, 23:08
Mercedes-Benz W202
Przedstawiam wam mój pierwszy samochód, który kupiłem około 2 miesiące temu.
Marka : Mercedes-Benz
Model : W202 C klasa
Pojemność : 2.2 litra
Rodzaj paliwa : Diesel
Rocznik : 1995
Wizualnie wygląda średnio, ma parę rys, przeszorowany zderzak (moja sprawka), połamany kołpak, rdza na nadkolach, jakiś tam wyłamany plastik itp. ale szpachla i polerka załatwią sprawę.
Wnętrze jest do prania + małych poprawek (nowa skórka od biegów, lekko wyłamana klamka od schowka, odgięty fotel i takie tam)
Auto ostatnio coraz bardziej awaryjne, końcówka wtrysku do wymianu (Włącza się EDC na desce rozdzielczej i kopci czarnym dymem).
Na dzień dzisiejszy wymieniłem wahacz który pękł, skleiłem tylną lampę gdyż miała dziurkę a plastik był w środku. Zmieniłem również radio które było seryjne.
Planuje jeszcze wymienić jeden wahacz, drążki + końcówki (wszystko z obu stron oprócz wahacza)
Wyposażenie wersja bieda :
- ABS
- Immobiliser
- Dwie poduszki powietrzne
- Podgrzewana tylna szyba
- Wspomaganie kierownicy
- Centralny zamek + pilot
- Elektryczne lusterka
- Elektryczny szyberdach

Plany :
- naprawić schowek pasażera
- wypolerować lakier
- porobić zaprawki
- nowa skórka od biegów
- nowy wahacz, drążki + końcówki

Zdjęcie (niebawem wrzucę tu więcej aktualnych) :

[Obrazek: 28525763740_785f6ea9f3_n.jpg]

[Obrazek: 28705092812_d57bbebca4_n.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
[-] The following 5 users Lubie to! MateuszCardistry's post:
ako1987 (08-08-2016), Cycu (08-07-2016), Kerel (08-09-2016), Młodziak (08-07-2016), Volt (08-27-2016)
07-08-2016, 21:22
RE: Mercedes-Benz W202
Fajna Cklasa, sam miałem taką tylko 2.5 Diesel, bardzo miło wspominam. Moja paliła coś koło 7 litrów w mieście przy emeryckiej jeździe,więc myślę ,że tutaj jest jeszcze lepiej. Kontrolka EDC może mówić już o wyeksploatowaniu pompy (w 2.2 były wadliwe pompy Lucasa). Zwróć jeszcze uwagę na kielichy sprężyn,czy nie są pogniłe i wyjmij tapicerkę z bagażnika,bo często gromadzi się tam woda z odpływów szyberdachu.
Lubię to!
07-08-2016, 21:38
Moja pali 6 w mieście Tongue Kielichy będą spawane bo gniją. A co do pompy to mam Lucasa, ale to może być końcówka wtrysku albo jeszcze co innego, jakiś podgrzewacz paliwa czy coś. Jeśli okaże się że to pompa to pójdzie na złom, chociaż chciałbym go odratować ; >
Lubię to!
20-10-2016, 10:14
Okazało się, że auto całe pognite pod spodem, urwał mi się kielich od sprężyny w trasie, podłożyłem kołek i wróciłem do domu, potem przyjechała laweta i złom za 500 zł, dobrze, że paliwo spuściłem Smile Temat do zamknięcia.
Lubię to!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB