Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Garaż BY BUCIKII
11-08-2016, 23:38
Garaż BY BUCIKII
PRZENIOSŁEM TO DO GARAŻU Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-08-2016, 1:06
RE: Garaż BY BUCIKII
PRZENIOSŁEM TO DO GARAŻU
12-08-2016, 1:11
No no ciekawe jak w niecałe 2 godziny zdążyłeś przemalować całe auto założyć nie pasujące felgi i obniżyć auto, człowieku to jest racerowe życie tu jest chociaż trochę realizmu bo takie bajki to możesz pisać w garażach do tego może jakiś większy opis a nie tylko zrobiłem to zrobiłem tamto i koniec popatrz na inne tematy i popraw swój bo nikt tu nie zajrzy.
[-] The following 1 user Polubienia Why's post:
Siwy (08-12-2016)
12-08-2016, 1:19
Aha, oki , wiem jestem tutaj nowy , ale dzięki za opinie, w takim razie już nic nie wstawiam.
12-08-2016, 12:03
Nie o to chodzi, Twój temat bardziej nadaje się do działu garaże, tam nie trzeba zachowywać realizmu. Mogę przenieść Twój temat jeśli chcesz. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user Polubienia Mariusz's post:
bucikii (08-12-2016)
12-08-2016, 12:35
(12-08-2016 12:03 )Mariusz napisał(a):  Nie o to chodzi, Twój temat bardziej nadaje się do działu garaże, tam nie trzeba zachowywać realizmu. Mogę przenieść Twój temat jeśli chcesz. Smile

No było by spoko jak byś mógł Big Grin

(12-08-2016 12:35 )bucikii napisał(a):  
(12-08-2016 12:03 )Mariusz napisał(a):  Nie o to chodzi, Twój temat bardziej nadaje się do działu garaże, tam nie trzeba zachowywać realizmu. Mogę przenieść Twój temat jeśli chcesz. Smile

No było by spoko jak byś mógł Big Grin

albo nie trzeba, sam to zrobie Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB