Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Inteligentna automatyczna skrzynia (na podst. skryptu)
28-09-2016, 16:12
Inteligentna automatyczna skrzynia (na podst. skryptu)
Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób i z którego auta mogę nabyć skrypt na inteligentną skrzynie biegów. Mianowicie chodzi mi o to aby zmieniała biegi przy spokojnej jeździe przy 2 tys obr a przy dynamicznej np przy 6-7 tyś. Gaz mam ustawiony na klawiaturze więc nie wiem czy to wypali. A może działa to tak że się podpisuję pod któryś jak ma skrzynia się zachowywać? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
28-09-2016, 16:38
RE: Inteligentna automatyczna skrzynia (na podst. skryptu)
Myślę, że da się to zrobić, najlepszy automat jest w S65 AMG.
Lubię to!
28-09-2016, 16:41
Gaz na klawiaturze? IMO kompletnie bez sensu.. spróbuj ujechać jakimś mocniejszym rwd. Ta skrzynia raczej będzie kiepsko działać z zero jedynkowym gazem (jak odpuścisz od razu leci na ostatni bieg).
Skrypt był np. w A6C5 w niewydanych (bodajże Mariusza). Żeby to fajnie działało musisz jeszcze dobrze ustawić max torque dla sprzęgła.
Pozdro
Lubię to!
28-09-2016, 17:08
W większości aut Skybh'a jest taki skrypt, działa naprawdę fajnie,ale wiele zależy od przełożeń poszczególnych biegów, jeżeli będą źle zgrane, skrzynia będzie się wieszać,przeciągać, zmieniać biegi co drugi itp.
Lubię to!
28-09-2016, 17:12
Nic nie jest bez sensu kudlatty zależy w jakim trybie grasz a ja akurat nie latam bokami po torach więc mam na klawiaturze a na myszce mam ustawione sprzęgło (myszka w przód i mam ruch pedałem sprzęgła).
Lubię to!
28-09-2016, 17:30
Spoko, jak kto woli, chociaż i tak bardziej widzi mi się latanie po torach z gazem 0-1 niż spokojna jazda Wink Ściągnij sobie najpierw któryś model z takową skrzynią i oceń jak Ci się jeździ.
Lubię to!
28-09-2016, 17:34
No własnie spróbuję ale podpytałem mniej więcej jak co i w jakim aucie siedzi. Zawsze mnie denerwowało zmienianie biegów w automacie przy max obrotach a zmieniać ala tiptronic to też mi się nie chce Smile
Lubię to!
28-09-2016, 18:28
Przy analogowym operowaniu gazu (jeśli skrzynia jest dobrze zrobiona, czyt. przełożenia, skrypt i inne duperele) to chodzi bardzo fajnie, prawie bezbłędnie. Jak będzie przy pedale gazu 0-1 - nie wiem Smile
Lubię to!
28-09-2016, 21:22
Z tego co pamietam to jest tam jako jedna z zmiennych przyspieszenie co odnosi się chyba bezpośrednio do stopnia naciśnięcia gazu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to!
29-09-2016, 5:38
Aha czyli z opcji sterowania klawiaturą może być cieżko. No cóż, sprawdzę w wolnej chwili. Na razie tematu nie będę chciał aby zamykać.
Lubię to!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB