Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
K&K Kordi Customs
09-07-2017, 12:49
RE: KORDO RALLY Garage
^XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 12:51
(09-07-2017 12:29 )Kapi126p napisał(a):  
(09-07-2017 12:28 )Młodziak napisał(a):  Idę do kościoła zamówić za Ciebie mszę.

Dzięki Big Grin
Błagalną o zmianę na lepsze..
09-07-2017, 13:23
A o to nie masz co zamawiać. Swojego stylu nie zmienie bo stancowcy i inne grupy tuningowe mi każą..

EOT.
09-07-2017, 15:19
To nie licz się z tym, że Cię na RWN miło przyjmą Smile.

Przepraszam za OT Wink.
[-] The following 2 users Lubie to! Młodziak's post:
Irmscher (07-09-2017), Skiline (07-09-2017)
09-07-2017, 15:55
To nie wygląda.
[-] The following 1 user Polubienia Skiline's post:
Irmscher (07-09-2017)
09-07-2017, 20:57
Wiem, że każdy ma swój styl, ale twój styl jest stylem, który nie każdemu się spodoba. Można robić coś na swój sposób, natomiast nie należy psuć ogólnego wyglądu samochodu osobowego marki FSO a model Polonez. Jeżeli dogłębnie zanalizujemy twój wytwór nie wyjdzie nam nic dobrego. Może ta msza w kościele coś zdziała, a jeżeli nie to myślę że może być ciężko, ponieważ nie wiem jak innym ale mi ten projekt kompletnie nie przypadł do gustu i mam wrażenie, że gdybym miał pełny żołądek to pewnie znaczna część wypełniających go potraw znalazłabym się na podłożu lub w pobliżu mnie. Na stółku, biurku lub gdzieś indziej. Jestem natomiast w półzapełniony ponieważ mój brzuszek mimo swojej ogromnej wielkości nie potrafi zmieścić wszystkiego. To dobrze, ponieważ w przypadku pełnego zapełnienia bębena mogłoby się to zakończyć conajmniej niesmacznie. Nigdy wcześniej nie miałem takich nieprzyjemnych sytuacji więc twój polonez byłby pierwszym, oczywiście jeżeli bym zjadł więcej, ale że tak się nie stało to musisz poczekać jeszcze jakiś czas. Tylko uważaj żeby ktoś cię nie uprzedił. Przepraszam że pierdole głupoty ale lekko się nabombiłem i tak naprawdę to nie wiem co pisze ale w sumie to mało co czuję więc nie mam z tym jakichś zbytnich problemów. Ja jutro wytrzeźwieje, natomiast polonez dalej będzie taki jaki był XDDD To jedyna rzecz, której możemy być tutaj w 100% pewni, bo do reszty to nie jestem przekonany.
[-] The following 4 users Lubie to! xUserN's post:
Cichan (07-09-2017), Irmscher (07-10-2017), Młodziak (07-09-2017), Patryk (07-10-2017)
09-07-2017, 21:15
(09-07-2017 12:17 )Filip Z M3 napisał(a):  Coś ty zrobił... Zostaw te biedne Poldki.

XDDD Ty sam nie jesteś lepszy bolec...
10-07-2017, 14:53
xUserN no powiem ci że rozbawiła mnie twoja wypowiedź i dała też do zrozumienia. Niestety Polonez zostanie taki jak był wbrew waszym gustom. Mnie on sie bardzo podoba ponieważ lubie kicz tuningu lat 90-tych.
10-07-2017, 14:58
Jak Polonez taki zostanie to nasza opinia też lepsza nie będzie, zostaw lepiej tego Poloneza bo autorzy nie dla takich jak ty robili ten model, żeby był zwieśniaczony że wsią daje na kilometr.
Mam na myśli także Trucka którego wydaliśmy z Fabikanem75, zwieśniaczyłeś jak nie wiem, szkoda gadać, nie dla takich jak ty go robiliśmy.
10-07-2017, 15:00
Ludzie, on ten samochód robi pod siebie. Ważne żeby mu się podobało. Będzie z nim robił co będzie chciał.
[-] The following 1 user Polubienia Siwy's post:
Kordi (07-10-2017)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB