Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Vectra B 2.0 DTI
09-02-2017, 22:52
RE: Vectra B 2.0 DTI
Bardzo spoko Vectra Smile Kumpel ma też z 2.0 DTI tylko 97r, niedługo ma mi dać sie nią pobujać to ocenie, z ciekawości, ile Ci ona pali??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
09-02-2017, 23:42
Tak jak pisałem już wcześniej, teraz przy mrozach i jeździe na nie dotrzymujesz silniku pali tak ok 10l. Jak było cieplej to okolice 8l. Takie wyniki mam w mieście.
09-02-2017, 23:45
Bój sie Boga z 1.6. Faktem że na trasie potrafi 5 spalić, to reakcja na gaz jest oszałamiająca. Big Grin Chyba lepsza 1.8 do tej budy. A tak pozatym to bardzo ładna ta Vectra. Pod progi juz patrzyłeś? Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2017, 23:50
Z progami czekam do wiosny Big Grin. Na razie wolę się tym nie przejmować Big Grin. Progi zadecydują o wszystkim w tym aucie. Jak na razie zrobiłem w nim kilka rzeczy typu poduszka silnika, tuleje wahaczy tył, łączniki i gumy stabilizatora, przewody hamulcowe a jeszcze kilka rzeczy zostało do zrobienia.
09-02-2017, 23:55
A tak z ciekawości. Ile cie to mniej więcej wyszło? W naszej też niektóre z tych rzeczy wypadałoby zrobić. Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-02-2017, 0:07
Tuleje były wymieniane tylko po jednej na stronę. Z tego co kojarzę to jakoś ok 430zl wyszło mi za części ( nie licząc przewodów hamulcowych )
W sumie części do Vectry jakoś drogie nie są Wink. Ale też nie ma co na nich oszczędzać. No. Vectra pod względem poduch silnika jest podobno strasznie wrażliwa Big Grin.
10-02-2017, 18:09
Lecisz w jakieś tjuny czy seria zostaje? Tongue
11-02-2017, 8:45
Na 90% zostaje seria.
12-02-2017, 23:31
Fajny opelek, lejesz coś tańszego czy tylko stacja ?
13-02-2017, 8:08
Niestety tylko stacja. Teraz w weekend jeździłem trochę po trasie i okolicznych wsiach i w tym cyklu mieszanym wyszlo, że VIII spaliła 7 litrów.

Ze zmian w aucie to wczoraj wpadły nowe sprężyny klapy tylnej, gdyż stare po naciągnięciu próbowały mnie zabić, a jedna z nich finalnie pękła... XD
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB