Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
My summer car
30-04-2017, 12:49
My summer car
Stworzyłem ten wątek żebyście oceniali, opowiadali jak wam się gra w tą grę więc ja może zacznę.
Samochód fajnie złożyłem. Ok. Wpuszczam silnik i wszystko dokręcam i silnik kręci ale nie odpala. Znalazłem przyczynę. Niedokręcone świece. Odpalam. Silnik chodzi, silnik się zaczyna gotować. Biegi nie działają więc szukam przyczyny. Nie znalazłem, ale chyba płyn dolałem i powinno być dobrze. Zanim dolałem płynu do skrzyni biegów to gazowałem i przez to aż tłok jeden wywaliło, rozwaliło. Wiecie czy gdzieś kupię taki tłok, czy muszę holować do mechanika? Ogólnie grę polecam bardzo. Można powiedzieć że to takie simsy bo dbamy o swoją postać itp. Również pieniądze można zarabiać odbierając telefon i jadąc po szambo i pompować. Przeważnie dostajemy 1200 koron za jedno zlecenie. A i czy ktoś się orientuje czy w szambiarce są tylko biegi low czy też high. Bo wajchuję i nic. Jedzie na low niecałe 40 km/h. Ale grę bardzo polecam. Warto zaznaczyć że to nie finalna wersja tylko rozwojowa i jest trochę błędów, ale możliwości tej gry wynagradzają. Opiszcie zwoje przeżycia i czy grę polecacie. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB