Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Łukowskie Życie
19-11-2017, 15:45
Łukowskie Życie
Witam, na imię mi Andrzej. Od dwóch lat pracuję jako mechanik samochodowy, a czasem sprowadzam auta zza zachodniej granicy Wink. Kilka tygodni temu zakupiłem opuszczone BMW E28. Silnika wcale nie było, w dowodzie jest 2.4 diesel. Karoseria była w średnim stanie, lecz zrobiłem full blacharkę i pomalowałem. Włożyłem do BMKi silnik 2.0 z E36, który udało mi się kupić okazyjnie u sąsiada Smile. Kupiłem stalowe felgi, na które założyłem kołpaki, które zawadzały u mnie w garażu. Ogólnie planuję zrobić z Niej niskobudżetowego Driftcara. Wydałem już (wliczając zakup auta i wszystkie opłaty) 10 tysięcy złotych. Wrzucony został pospawany dyfer i zamówiony gwint. Przy okazji, że dziś mamy niedzielę, niedługo wyruszę na oględziny auta, które posłuży mi przez tą zimę lub zostanie ze mną na dłuższy okres Big Grin. Przez sprowadzanie aut mam trochę odłożonych pieniążków, więc myślę, że jeśli niedługo kupię jakieś autko na projekt to zdążę się wyrobić do sezonu xD. Niestety tylko dwa zdjęcia piąteczki, bo nie mam aktualnie zbyt dużo czasu Wink. Dzięki za przeczytanie, jeśli to czytasz to zostaw coś po sobie Wink.

[Obrazek: 24647456568_094354af92_c.jpg]

[Obrazek: 37632859965_4af5c38e4e_c.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 16:45
RE: Łukowskie Życie
Hejka młodziak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 2 users Lubie to! GTAsas's post:
Kordi (11-20-2017), patryk2828 (11-20-2017)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB