Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Przedstaw się.
04-05-2014, 11:45
Przedstaw się.
No dobra to chyba Ja zacznę Big Grin Mam na imię Michał mam 16 lat, mieszkam na małej wsi zwanej Kłos, w okolicach Koszalina w Woj. Zachodnio - Pomorskim, uczę się jeszcze w Gimnazjum, ale teraz będę szedł do szkoły samochodowej, Moja pasja to BMW, Drift oraz koszykówka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 12:11
RE: Przedstaw się.
Siema, nazywam się Rafał. Mam 16 lat i mieszkam na dolnym śląsku 60 km od Wrocławia, w tym roku wychodzę z gimnazjum i lecę do Techników samochodowego. Moje zainteresowania to motoryzacja, koszykówka.
04-05-2014, 19:15
Siema,nazywam się Krzysztof Michał D mieszkam pod Kielcami w lipcu 15 lat i mnie pewnie już znacie.
04-05-2014, 20:09
Siemka, jestem Mariusz, lat 17, mieszkam w Bieszczadach a dokładnie w Lesku. Chodzę do technikum informatycznego. Z zainteresowań to informatyka i lubię coś pogrzebać przy aucie, motorze, rowerze ogólnie wszystkim co jeździ. Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-05-2014, 20:16
Witamy Smile
04-05-2014, 20:22
Jestem Bartek, mam 18lat i mieszkam w Pabianicach k. Łodzi. Chodzę do 3 klasy technikum jako technik elektronik. Moja pasja i hobby to mój srebrny Civic stojący pod blokiem. Uwielbiam japońską motoryzację i wszystko co z nią związane. Za rok przystępuję do matury. Smile
04-05-2014, 20:22
Witamy xD Smile.
04-05-2014, 20:35
Jak wszyscy to i jo.Jestem Karol , pochodze z chełma (miasto na wyżynie lubelskiej).Chodzę do technikum gastronomicznego.Lubię motoryzację niemiecką , francuską , japońską... i dalej nie wiem co napisać .
[-] The following 1 user Polubienia ExTazer's post:
SensacjaAHa (06-07-2015)
04-05-2014, 20:36
Nie chce mi się pisać..

Łukasz prosto z Jasła jestem.
05-05-2014, 22:09
Siemka, jestem Paweł, pochodzę z Brzegu (miasto między Opolem a Wrocławiem). Chodzę do technikum informatycznego. Interesuje się motoryzacją Japońską i Niemiecką (głównie BMW) oraz off-roadem. Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB