Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Przedstaw się.
05-05-2014, 21:18
RE: Przedstaw się.
Witamy, widać dużo tu uczonych informatyków (ja, Fiecu, Ty). Propsy za zainteresowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 21:27
Tylko że nie wiem jak wy, ja nie wiem co mną kierowało przy wyborze szkoły Tongue Ja się nie widzę jako informatyk.
05-05-2014, 21:33
Ja w sumie modelarstwo 3d, to zadecydowało za mnie Smile
06-05-2014, 6:33
Hej, nazywam się Kamil, mam 17 lat. Mieszkam w Zawoi. Zawoja jest jedną z najdłuższych wsi w Polsce Smile
Uczęszczam do Technikum Mechanicznego. Interesuję się motoryzacją i grami.
06-05-2014, 7:30
Miło Lucas że o mnie też pamiętałeś... Tongue
Witamy, witamy, pewnie jak wyjdziesz na wioskę wypic piwo to cię nie mogą przez 3 dni znaleźć. Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user Polubienia Mariusz's post:
Pisarz (12-31-2014)
08-05-2014, 6:43
Siemka, jestem Maciek. Mieszkam w Radomiu. W racerze siedzę ponad rok. Chyba ktoś mnie kojarzy xD.
08-05-2014, 9:37
Siema :-)

Na imię mi Adrian, nie lubię tego imienia no ale nie będę wybrzydzal, mieszkam w Holandii a dokładniej w prowincji Noord-Brabant, jest ona położona praktycznie na południu Holandii, mój dom znajduje sie w mieście Tilburg. Znam tu wielu Polaków i jest mi tu bardzo dobrze. Ostatnio minal 8 rok jak jestem w holandii, więc mozna powiedzieć ze to juz mój dom. Interesuję sie motoryzacja, nie ważne z jakiego kraju, moja ulubioną marka jest opel, nissan i honda.
Moja pasja jest pewna czerwona calibra, ktora w mojej rodzinie zawitala dobre 16 lat temu, zakupiona w salonie opla. Do mojego 14 roku życia calibra byla uzytkowana przez tatę i jeździła w Polsce, później dostałem ją na 16 urodziny w holandii i tak stała sie dla mnie jeszcze bardziej wazniejsza, jednak w zeszlym roku silnik uległ pozarowi.
Ukończyłem dyplom mechanika dość szybko i teraz staram sie o transport i logistyke, gdyz chce zajsc w życiu jak najdej. Pod koniec roku planuje kupić sobie samochód, lub silnik dla mojej perełki.

Sie rozpisalem... Big Grin
08-05-2014, 14:02
(08-05-2014 9:37 )Huciorek napisał(a):  Ukończyłem dyplom mechanika dość szybko i teraz staram sie o transport i logistyke, gdyz chce zajsc w życiu jak najdej.

Sie rozpisalem... Big Grin

Przeczytałem i znalazłem błąd Smile .
08-05-2014, 15:18
Huciorek, zapisz sobie to gdzieś, do CV sobie kiedyś to wkleisz. Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2014, 8:57
Siema jestem Karol mam 13 lat i mieszkam w kielcach. Interesuje sie motoryzacją oraz wędkarstwem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB