Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Sytuacja pogodowa
08-07-2014, 9:42
Sytuacja pogodowa
Siemaa, jak sama nazwa tematu wskazuje to wiadomo o co chodzi Smile U mnie upalnie było przez weekend oraz połowę wczorajszego dnia, aż nagle zrobiło się ciemno i była okropna ulewa i mocna burza... W Sianowie gdzie mieszkam od tej miejscowości kilka set metrów były lekkie straty materialne, dowiedziałem się o tym dzisiaj w internecie Smile Idąc dzisiaj przez to miasto wyglądało jakby nic nie było, sucho pięknie, słońce świeci i nagle zobaczyłem zdjęcie na FB które wstawiła koleżanka jak jest zalany cały orlik, gorzej niż narodowy, i różne ulicę Smile Więcej tutaj Tongue Ulewa w Sianowie
PS. O niczym nie wiedziałem bo o 18 uderzyłem w grube kimono Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 11:29
RE: Sytuacja pogodowa
Fajny wątek.
Zauważyłem ze za każdym razem pogoda ode mnie z Holandii ciągnie w różne miejsca nad Polskę po 2-3 dniach rakze przygotujcie się na większe deszcze bo u mnie od wczoraj od 23 do teraz non stop leje deszcz. Jest zimno, ponuro i daje jak cholera.
08-07-2014, 11:34
Ważne żeby u mnie w niedzielę była ładna pogoda Smile
Teraz jest fajnie, koło 20 stopni, po deszczu to powietrze fajne, wreszcie da się wytrzymać Smile
08-07-2014, 11:42
Oglądałem dzisiaj pogodę na Polsacie i praktycznie nad całą Polską ma przejść deszcz nadchodzący ze strony Niemiec i Holandii Smile Adrian dziękujemy Big Grin Ale Ja Polsatowi nie ufam :/
08-07-2014, 11:48
Będę jak pogodynka haha
Ja często oglądam holenderska tv bo prognozy dobre dają i się zgadza za każdym razem wiec wiadomo na co się szykować.
08-07-2014, 11:51
Gorąco w ciul, każdy się topi, dobrze, że klima chodzi, bo bym miał darmową wodę w pokoju.
08-07-2014, 11:58
Ja właśnie sprawdziłem u siebie, że jest ostrzeżenie przed burzą... Czyli idę spać Big Grin
08-07-2014, 12:58
Leśna, woj. Dolnośląskie, temperatura 33*C w Cieniu, w słońcu... nie liczę. Zagrożenie wyładowaniami 2 stopnia, możliwe podtopienia POZDRAWIAM!
08-07-2014, 15:02
No i niestety.. W ciągu niecałej godziny? Może nie.. przeszła niewielka trąba powietrzna.. Uwierzcie mi, czegoś takiego jeszcze nie widzieliście ani nie słyszeliście.. Nic nie widać, a huk niesamowity... W Leśnej nie było tak wielu zniszczeń ale ncha obrzeżach i w gminnych miejscowościach pozrywało dachy, popprzewracało słupy elektryczne.. Przez jakieś pół godziny po wichurze trąbie i wyładowaniach, które w ogóle nie zniały z nieba, nie było w ogóle jakiegokolwiek połączenia.. Nawet przez telefon nie dało rady się połączyć i nie było prądu..
08-07-2014, 15:08
O kuExclamation Oby u mnie tak nie bylo Sad
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB