Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Oplowskie życie Filipa
04-03-2019, 7:19
RE: Bolec i jego życie
Polonez na gruza? Nic szczególnego w tym Przypadku nie ma i wieje nudą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2019, 10:37
Nie nazwal bym tego gruzem, a zwyklym autem do zabawy. Z wygladu zostaje tak jak jest.
07-03-2019, 21:06
Siemson.
Więc tak. Uświadomiłem sobie że troche oszpeciłem Lanosa. Głównie we wnętrzu. Jednak sport to jest sport i naprawdę warto go utrzymać w oryginale. Więc i tak zrobiłem. Wróciły fotele Sportowskie, boczki sportowskie, wywaliłem klate i wróciła pierwotna kiera. Wpadły też felgi Oettinger (nie wiem dokładniej jaki model). Wróciły też zderzaki sportowskie. Moim zdaniem wygląda o niebo lepiej. Smile
No i przy okazji trochę pospotałem z kumpel któremu sprzedałem Astre. Przez kilka miechów był na robocie u naszych zachodnich sąsiadów więc i Astra stała w miejscu. Ale nic się nie zmieniła, jeździ tak jak jeździła. Pogadaliśmy, pojeździliśmy (On Lanoskiem, ja Astrą)i tyle. Tongue
[Obrazek: 47311234961_2248156eee_c.jpg]
[Obrazek: 47311594021_832e41d66f_c.jpg]
[Obrazek: 32369798867_ca8d75b670_c.jpg]
[Obrazek: 47311594181_e55541997e_c.jpg]

[-] The following 1 user Polubienia Irmscher's post:
patryk2828 (03-08-2019)
15-03-2019, 20:47

Więc tak...
Nie mogłem się powstrzymać i... I.... I.... I kupiłem kolejne auto. Tongue
Tym razem wybór padł na 80 B4 Cabrio z 2.6 V6 pod maską i napędem Quattro.
Auto nabyłem w Poniedziałek u naszych Zachodnich somsiadów. W Niedziele z kumplem pojechałem do Niemiec, on jechał do roboty, ja po auto, zadzwonił do mnie czy nie chce jechać do roboty czy po auto, powiedziałem że po auto moge a robote mam, więc zgodziłem sie. Big Grin
W Niedziele po 12 wyjechaliśmy, w Poniedziałek pojechaliśmy oglądać w komisie auta, no i stoi takie fajne 80 w cabrio, zresztą chyba najlepsze auto ze wszystkich tam obecnych. Pod maską 2.6, Quattro, Full opcja (nie mam pewności, ale chyba jo), kiera z Rs2 (nie wspominam i jej stanie...), i jakieś GÓWNIANE felgi. chyba 3k euro zapłaciłem, teraz już nie pamiętam. XD
We Wtorek rano wyjechałem już do Polszy. Po 15 czy po której byłem już na chacie. Jeszcze zakupy były, wiadomo. :V
Wczoraj pojechałem po felgi do kumpla, ale pierw pojechałem zarejestrować.
Te felgi, które były jak kupiłem... No mi sie rzygać chciało jak na nie patrzyłem. Serio.
Od kumpla kupiłem jakieś BBSy, trzeba było adaptery bo BBSy 5x120 a 80 bodajże 4x108. I powiem tak. Miałem w planach ją obniżać i kupić zderzak S2, ale kurde, chyba tylko kupie zderzak bo, no, szkoda mi jej troche obniżać bo spoko jest w tym stanie. Tongue
A no i trzeba kiere kupić, bo już pisałem i stanie tej... Dramat. Zaznaczam że ta jest z Rs2, i muszę kupić z Rs2 (Nawet jakbym nie miał aktualnie z Rs2 to i tak bym kupił z Rs2).
No i zapomniałem że 80 stało się moim daily, dlaczego? Zawsze chciałem mieć coś nietuzinkowego do jazdy na co dzień, a 80 spełnia ten warunek, jest jedyne w swoim rodzaju, a w moich okolicach spotkać 80 Cabrio... Pfff... Nie ma ani jednej. Tongue
[Obrazek: 40422756973_1d61b9dcd8_c.jpg]
[Obrazek: 32446540647_7364615b34_c.jpg]
23-03-2019, 17:00
Joł joł.
Udało mi się wyrwać kilka dni temu kiere oraz zderzak S2 do 80, udało się nawet wyrwać w tym samym kolorze, do tego wyrwałem hardtopa również do 80, już niestety w innym kolorze ale to mały problem, ale po co mi ten hardtop? No po to, że mój aktualny dach już się prosi o pomstę do nieba (nie mówiłem jak kupiłem 80 bo po prostu zapomniałem) dlatego na fotach jest złożony, na dniach montujemy i zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale pierw trza go pomalować. Big Grin
Aktualnie zderzak już siedzi na 80 i szczerze mówiąc, wygląda teraz zajebiście! Do tego rejka poszła za szybę bo nie chciałem nią szpecić zderzaka. Tongue
A po za tym co, no robi kilometry jako daily, służy dzielnie. Tongue
[Obrazek: 46726154604_7d54488282_c.jpg]
[Obrazek: 47396336962_e284d5d575_c.jpg]
[Obrazek: 33573064508_2d17442cd0_c.jpg]
26-06-2019, 19:27
Siemson

Dość długo nic nie wrzucałem, bo nie było czasu, albo mi się nie chciało, ale oczywiście cały czas coś się dzieje, ale zaczne od początku.

Byłem zmuszony sprzedać wszystkie moje fury oprócz Lanosa i Poloneza który i tak został tydzień bodajże temu sprzedany, a Lanos aktualnie jest na sprzedaż. No ale tak, sprzedałem te furki, no i zakupiłem Vectre A 2000 przedlifta, zwykłą 2000 nie turbo, oryginał, z Niemiec od już nie wiem którego właściciela, świetne auto, aktualnie jeżdżę nim na co dzień, ale foty dam kiedy indziej. Nie minął tydzień bądź dwa i w moje ręce wpadła Vectra A 2000 Turbo i tym razem polift sprowadzony ze Szwajcarii, później wpadła przedliftowa Calibra C20NE, oczywiście foty w innym terminie, bo dzisiaj będzie o moim najnowszym nabytku, oczywiście Opelku a jakże by inaczej.

A więc.... Opel Calibra Turbo z 1994 roku. Auto nabyłem wczoraj w Bolesławcu, zobaczyłem ogłoszenie i stwierdziłem że muszę mieć tą Calibre, zresztą, 2 Vectry to i 2 Calibry hehehe. Silnik, jak wiadomo C20LET. Zakupione od drugiego właściciela, przebieg 175k z haczykiem. Podróż po nią trwała 6 godzin w jedną strone, troche jest do tego Bolesławca ode mnie. xD

Pożyczyłem lawete od znajomego i ruszyłem w drogę. Tak jak mówię podróż do Bolesławca trwała 6 godzin, oględziny Calibry... z 1.5 godziny, czemu? Zanim właściciel przyjechał na miejsce zeszło z godzinę... Później droga powrotna, kolejne 6 godzin, byłem zmęczony jak nie wiem.

Jeśli chodzi o samą Calibre i jej przyśpieszenie to to jest naprawdę sztos, 6,8 do setki robi swoje, silnik jest żwawy, nic nie stuka nic nie puka, sama Calibra też zdrowa, zero rdzy nie nic.

Dzisiaj tylko ta jedna fota, ale wkrótce więcej fot i reszty aut. Smile

[Obrazek: f39fa13a9921fb64.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB