Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Polish roads 3 i inne mapy by Pawel1202
25-09-2019, 19:30
RE: Polish roads 3 i inne mapy by Pawel1202
Póki co na razie wstrzymałem prace nad tamtą mapką. Za mało mam obiektów jeszcze natworzonych do dyspozycji. Niedługo rozszerzona wersja Polish Roads 3, która będzie miała około 12 kilometrów zamiast 6 Big Grin To miasteczko też jest nawet fajne, jak chcecie to mogę tutaj w tym temacie je rzucić. Nudnawe jest, ale można się chwilę pobawić. Brakuje mi jeszcze szczegółów - modelowałem do innych programów niż racer, ale niestety racer ma inne wymagania co do modeli, więc muszę zrobić modele od nowa. To wszystko zajmuje duuużo czasu. Mogę tutaj wrzucić link do tego miasteczka, może jutro. Teraz właśnie się mieli Polish Roads 3, bo mam z tą mapą pewne problemy (z racji tego, że się rozrosła nieco). Nowe mapy wkrótce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
27-09-2019, 16:06
[Obrazek: 605fbfe9325abe60med.png]

Póki co powstaje taka szata graficzna - jeszcze tekstury ziemi będą bardziej szare. Powstanie z tego raczej taki 4 kilometrowy odcinek typowy pod rajdy z 3 rodzajami nawierzchni. Póki co kombinuję, jest ciężko ale coś udaje mi się zrobić Big Grin
[-] The following 1 user Polubienia pawel1202's post:
nowaczek419 (09-27-2019)
02-10-2019, 13:39
[Obrazek: ebdae48c8d0bd077med.png]

Obecnie powstaje coś takiego. W planach około 6 kilometrów asfaltu + inne nawierzchnie. Droga będzie przebiegać przez tereny gospodarki rolnej Big Grin Nie planuję jakichś miejscowości. Ewentualnie jakieś małe farmy.
Wczoraj, 20:31
(24-09-2019 15:06 )Irmscher napisał(a):  To jest prywatna praca, tego nie pobierzesz, chyba że autor ją wyda.

Okej, Dzięki za info
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB