Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Fiacior Uno a'la Turbo. Silnik 1.0 jest -----> 1.4 będzie
01-02-2015, 16:50
RE: Fiacior Uno a'la Turbo. Silnik 1.0 jest -----> 1.4 będzie
Na "F" FSZYSTKO! I tak auto będzie szło do lakiernika, może jeszcze w tym roku, także zbytnio mnie powłoka nie obchodzi. Tongue Niektórzy mówią, że za te pieniądze, które włożyłem w czerwonego, kupiłbym jakieś dobre solidne auto.. W dupie to mam, pasja najważniejsza..Big GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 1 user Polubienia Łysy's post:
Kuba. (02-01-2015)
01-02-2015, 17:38
Coś o tym wiem Wink
[-] The following 1 user Polubienia Mactel's post:
Łysy (02-01-2015)
27-02-2015, 20:57
Jest mały update. Wszystko od wczoraj zostało wyprute z wnętrza i dotarliśmy do podłogi. Niestety jest problem.. Okazało się, że podłoga na łączeniu z progami jest przerdzewiała na wylot... Nie ma tam nic, możnaby na siłę przełożyć rękę na zewnątrz. O ile z zewnątrz to dobrze wygląda to w środku jest powiedziałbym bardzo źle. Mój mechanik powiedział, że nie jest AŻ tak źle, jak na to wygląda i dla niego to 20 minut roboty. W każdym bądź razie robota idzie do przodu i samochód powinien być skończony do marca. Patrząc na tą całą elektronikę, ile tego wszystkiego jest, nie dałbym sam sobie rady. Zdjęć na razie żadnych nie mam, auto jest rozebrane na części pierwsze, także można sobie wyobrazić, jak to wszystko wygląda. Przy okazji coś wrzucę.Wink
27-02-2015, 21:07
(27-02-2015 20:57 )Artixow11 napisał(a):  Patrząc na tą całą elektronikę, ile tego wszystkiego jest, nie dałbym sam sobie rady.

Co masz na myśli ? Elektronikę silnika ?
27-02-2015, 21:40
Całą wiązkę elektryczną idącą od baku do silnika, w tym bezpieczniki, przekaźniki, wiązkę sterownika i tą główną, idącą do akumulatora.
27-02-2015, 23:25
Doskonale znam uczucie, jak odkrywając wykładzinę widzisz podłoże xD. Powodzenia Wink.
[-] The following 1 user Polubienia Mactel's post:
Łysy (02-28-2015)
04-03-2015, 18:50
Kolejny update.

Widziałem się dzisiaj z czerwonym. Porobiłem parę zdjęć, ale telefonu nie wziąłem ze sobą i wrzucę je przy okazji.

Jest spory progress, kable zostały poprowadzone, zabezpieczone i polutowane. Mechanik przygotował także nowe reperaturki, a razcej reperatury, bo są ogromne oraz nowe progi.Smile Będzie to jeszcze jutro, albo pojutrze spawał.Smile Jeżeli wszystko zostanie dobrze podłączone i odpali, będzie się wtedy bawił za spawanie wydechu itp. itd. Mechanik będzie miał na wakacje więcej czasu, więc powiedział, że weźmie się za lakierowanie Uniaka.Big Grin
Na razie to tyle..Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB