Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Z dniem 20.11.2019 forum zamknięte z powodu zakończenia działalności hostingu. Zostanie utworzona grupa na Facebooku, która będzie rzżeszała chętnych użytkowników. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy, że zostaniecie z nami!

Odpowiedz 
Nasze telefony
05-04-2015, 19:51
RE: Nasze telefony
Z tym się nie zgodzę, mam androida w telefonie i tablecie (oba z Samsunga) i złego słowa nie mogę powiedzieć. Tym bardziej, że na tablecie mam pełno aplikacji i gier i do tej pory nie miałem żadnej ściny. Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 19:54
Za taką cenę i tak grzech nie kupić, pobawię się trochę tym androidem nieszczęsnym i pójdzie na sprzedaż Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2015, 10:11
Ja mam androida 2.1 Sony Xperia X8 E15i w play. Czy wifi czy transfer danych to najnowszy facebook nie chce mi działać. Cały czas utracono połączenie pisze. A niby starszej wersji nigdzie nie mogę dostać. Ktoś coś jakiś pomysł ma ?: )
10-04-2015, 13:14
Ja miałem x10 mini pro ;D Fajnie sie na nim SMS pisało bo miało qwety i nauczyciela w balona można było zrobić że to kalkulator ;D
11-04-2015, 12:58
To miałeś głupich nauczycieli. Smile

(10-04-2015 10:11 )Racer_Driver napisał(a):  Ja mam androida 2.1 Sony Xperia X8 E15i w play. Czy wifi czy transfer danych to najnowszy facebook nie chce mi działać. Cały czas utracono połączenie pisze. A niby starszej wersji nigdzie nie mogę dostać. Ktoś coś jakiś pomysł ma ?: )

Pewnie. Wejdź w menedżerze aplikacji w FB, zatrzymaj proces, wyczyść dane i spróbuj. Wink
11-04-2015, 13:01
Mam problem a mianowicie wczoraj podłączyłem tel do ładowarki było jakieś 50% baterii i zamiast jak zwykle powinna świecić się pomarańczowa dioda , to zaczęły mrugać obie zielona i pomarańczowa.Od tej pory nie da się naładować telefonu.Pisze że ładuje lecz procenty zamiast się zwiększać ubywają i podczas ładowania ciągle mrugają te dwie diody na przemian.Wie ktoś o co chodzi ? Dodam że siedzi prawie nowa bateria.
11-04-2015, 13:17
HTC?
11-04-2015, 13:17
Tak Wink.
11-04-2015, 13:24
Przeczyść styki i próbuj. Raz w Sensation tak miałem ale już nie pamiętam jak to zrobiłem.
Jak nic to nie da to hard reset z poziomu recovery.
[-] The following 1 user Polubienia Mariusz's post:
Wolf (04-11-2015)
11-04-2015, 14:31
Dzięki Maniek hard reset pomógł Smile.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości