Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Nasze telefony
04-03-2017, 13:33
RE: Nasze telefony
Ohayo Smile Odnalazłem dość starożytny telefon (Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500D) z Androidem 2.3.6 i mam jeden malutki problem - nie mogę ustawić sobie %-owego stanu baterii na pasku. Oczywiście wiem, że to może być w ustawieniach telefonu, ale po (co najmniej) sześciokrotnym sprawdzeniu całych Ustawień żadnej takiej opcji z tym związanej nie mam (a przed formatem była) - prawdopodobnie był na to jakiś trick chyba, ale to było 4 lata temu i nie pamiętam już. Chyba, że coś źle mówię... Liczę na to, że ktoś pomoże (apki lub inne tego typu pierdoły nie działają).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 17:33
Co myślicie o Sonym M5 albo o HUAWEI P9 ? Bo nie wiem co kupić.
02-04-2017, 18:06
Mam P9 Lite, jak masz jakieś pytania to wal Smile
02-04-2017, 18:36
Ja się spytam, jak się sprawuje ogólnie? Jestem raczej ajfonowcem, ale ciekawi mnie co u konkurencji. I jak aparat? Znajomy ma P9 i aparat zazwyczaj jest porównywalny z iPH.
02-04-2017, 19:15
Ja mam M5, jak coś to pisz. Ogólnie to polecam.
03-04-2017, 20:27
Kuba, aparat w P9 Lite jest porównywalny z tym w 6s (sprawdzałem). Co do codziennego użytku spisuje się dobrze, chociaż na moje uzytkowanie to nawet cegła by mi starczyła Big Grin No ale jest okej Smile
07-06-2017, 14:03
Co myślicie o smartphonie Lenovo Moto G4, albo o Xiaomi Redmi 3S?
Szukam telefonu tak za 800-1000 zł. Jakieś propozycje? Od telefonu wymagam mocnych podzespołów (Ramu najlepiej 3Gb i procesor najlepszy w tym przedziale cenowym) oraz ekran co najmniej 720p (ale 1080p nie pogardzę Big Grin). No i żeby plastiki nie pękały od patrzenia na nie, wiecie o co mi chodzi Smile
08-06-2017, 20:18
Ja od siebie polece LG G Flex 2, świetny telefon, wyróżnia się swoim wyglądem Big Grin Co prawda 2gb ramu ale za to flagowy procesor Smile Rok temu w x-komie dawalem 1250 wiec myślę, że dziś dostaniesz go za 900 - 1000zł
11-06-2017, 7:14
Co sądzicie o ip4/4s ?
11-06-2017, 8:12
Na codzień nie ma opcji, tak dzwonienie/smsy ok. Sam mam jako drugi telefon jedyną aplikacją jest spotify.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB