Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Nasze telefony
11-06-2017, 10:59
RE: Nasze telefony
A co sądzicie o Sony Xperia M2 ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 11:34
To chyba lepiej tego iP, rewelacji nie ma, ale jak się powyłącza różne rzeczy, siri wyszukiwanie spotlight to będzie podobnie do M2, które miał kolega z rok temu.
11-06-2017, 11:41
Chciał bym znać opinie właściciela Smile.
11-06-2017, 15:04
Kumpel miał. Jak potrzebujesz dzwonić i wykonywać podstawowe rzeczy to jest git bo tylko do tego się nadaje XD. A co do iphonów to ja bym się nie pchał w stare 4. Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-06-2017, 20:18
Iphone odrzuciłem, a Sony by miało służyć do typowego Messengera,Snapa oraz YouTube Smile.
Co Ty na to Scott ?
11-06-2017, 20:37
Moja Mama miała Xperie M2, fajny telefon, na necie dało się śmigać, coś obejrzeć. O Messengerze nie wiem, bo mama z tego nie korzystała, ogólnie, to od razu polecam włożyć jakieś 3 dychy na dobre etui i szkło hartowane, ponieważ ekran nie należy do wytrzymałych, a obudowa się mocno rysuje.
11-06-2017, 20:48
Nie jestem wymagający, nie gram w gry na tel tylko zalezy mi na aplikacjach typu Snap itp.
No i żeby nie zacinał się za bardzo Smile.
06-09-2017, 20:35
Xperia M4 aqua
Po roku i dwóch miesiącach zaczęło coś się dziać. Od kilku dni uciekają mi "%" baterii. W 3 minuty pisania na Messengerze ucieka 5%. Telefon też zaczął mocno się grzać i sam blokować. Mam nadzieję, że wszystko jest spowodowane tylko baterią, chociaż wymiana z częściami nie będzie zapewne tania. Polecam ten telefon, jeśli nie marnujecie miejsca w pamięci i dbacie o tą Xperię to może posłużyć ze 3 lata Wink. Swoją drogą dodam, ze wykonywałem tylko jeden reset (po 10 sierpnia).
07-09-2017, 14:53
Osobiście sam miałem M4 Aqua przez prawie rok i w to co piszesz jest mi strasznie ciężko uwierzyć. Najgorszy telefon jaki miałem, co chwile się coś jebało w nim. Stanowczo nie polecam.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2017, 15:51
(07-09-2017 14:53 )Scott napisał(a):  Osobiście sam miałem M4 Aqua przez prawie rok i w to co piszesz jest mi strasznie ciężko uwierzyć. Najgorszy telefon jaki miałem, co chwile się coś jebało w nim. Stanowczo nie polecam.

Wystarczy dbać i szanować Wink.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB