Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Z dniem 20.11.2019 forum zamknięte z powodu zakończenia działalności hostingu. Zostanie utworzona grupa na Facebooku, która będzie rzżeszała chętnych użytkowników. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy, że zostaniecie z nami!

Odpowiedz 
Nasze telefony
23-11-2014, 22:11
RE: Nasze telefony
Dwie dyszki to na prezent dla kogoś Tongue
Jutro postaram się wrzucić jakąś fotkę telefonu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 22:58
Alcatel Idol X Wink
23-11-2014, 23:44
Ja mam LG l3 daje rade. Mam go już z 1,5 roku i działa bez zastrzeżeń. Kilka razy mi spadł na płytki i nic Tongue Jedynie co to ostatnio się zawieszał jak wchodziłem w sms, po 2 tygodniach sam się odblokował xD
23-11-2014, 23:52
Jak masz LG i do tego L3 to Cię zwalniam z używania jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych. I tak musisz dużo przejść żeby coś napisać... Łączę się w bólu. xD
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-11-2014, 8:21
W takim razie to też mam L3. Smile

Nie cwaniakuj. Ciebie nie zwalniam choćbyś miał i Nokię 3310. /Mariusz
24-11-2014, 8:46
Sony Ericsson Live With Walkman Wt19i.Fajnie działa mam go od roku nie zawiesza się i wgl ogólnie jestem zadowolony z niego Smile jedynie co ma to jak na 5mpx troszke za słaba jakość zdjęć.
24-11-2014, 10:25
Mariusz haha, no napisać coś na tym telefonie to duże wyzwanie. xD Szczególnie jak się chce coś poprawić. Tongue
24-11-2014, 16:02
Pomimo wielu negatywnych opinii że telefon się tnie itp posiadam już dobre kilka miesięcy S3.
Na początku wydawała się duża po zmianie z tel. 4 calowego ale teraz wydaje mi się jakaś mała.
Z telefonem nie mam problemów, nie zacina się działa szybko. Spadł 2 razy ekranem na płytki nic się nie stało nawet rysy nie ma, także ja jestem zadowolony.
24-11-2014, 16:29
Ja bawiłem się i zwykłą S3 i S3 LTE jedynie zacinała się S3 mini. Co do dotyku to początek produkcji był jakiś felerny bo pękały.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-11-2014, 22:00
Widzę mowa o S3, posiadam nadal, nie chce wymieniać na żaden inny, ten telefon jest nie zniszczalny.. Miałem S4, S5, Iphone od 3GS do 5S i żaden nie wytrwał tyle co moje S3, znów jest pobite i to już 8 ekranik ale mechanicznie nic się nie psuje, wszystko działa jak należy.. S4 jak mi się pobiło to całkiem przestało działać, a w Iphonach przestał działać dotyk..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB