Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Nasze telefony
13-12-2015, 20:26
RE: Nasze telefony
Nie wiem co może być z XL, ogólnie nie sugeruj się zbytnio przeczytanymi opiniami na necie co do Lumii, tyle co się Ja naczytałem, że się psują i w ogóle, miałem 520, nigdy nie była w serwisie, a miałem ją półtora roku, ojciec ma też 640 od lipca, nic mu się nie psuje, Ja swoją od sierpnia tak samo, system jest na prawdę znakomity jak dla mnie, nawet powiem, że lepszy niż Android (bez płakania mi tu, to tylko moje zdanie), prosty w obsłudze, chociaż znam takich co narzekali, ale to musisz sam decydować co chcesz. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 20:32
Ja z mojej strony polecam Ci HTC Desire 610 albo 620.
13-12-2015, 20:39
Desire jakoś średnio mi się podoba,jakbym miał hajs to kupiłbym HTC M8,fajny telefon z androidem,ale kosztuje ponad 1k Undecided.
13-12-2015, 21:32
Co do Lumii bierz pod uwagę rozmiar. Ja mam 1320, czyli 6", co prawda jestem zadowolony, ale trzeba pamiętać, że nie wszędzie sie zmieści i później odwrotu nie ma. Trzeba mieć już takie duże telefony bo na 5" ze śmiechem patrzysz Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-12-2015, 21:37
Z tym "na 5" ze śmiechem patrzysz" to masz chyba na myśli to, że jak się przesiądziesz z takiego 6" na 5", bo bez przesady, ze 5" to mały telefon, jak dla mnie akurat, to równie dobrze noś ze sobą tablet. Tongue
13-12-2015, 22:13
Marcin zawsze możesz wtedy pomyśleć, że mam L3 Big Grin.
13-12-2015, 22:43
Ja użytkuję Xperię SP i dobrze się sprawuje polecam jak najbardziej. Smile
14-12-2015, 8:00
Chyba sie zdecyduje na tą 640 XL,troche lipa że brak snapa ale poczekamy zobaczymy Tongue.Teraz tylko aby do 24 jakąś kaske dostać i kupuje.Jak już przyjdzie to powiem wam co i jak Big Grin.Dzięki wszystkim za rady Wink.
[-] The following 1 user Polubienia Kapi's post:
Pisarz (12-14-2015)
14-12-2015, 17:25
Lumia to Lumia, ją albo się kocha, albo nienawidzi a jest i grupa co ma to w nosie i użytkuje. Miałem z WP styczność, no nie podchodzi mi ten system. Kolega ma Lumie, raz była z jackiem na serwisie a tak poza tym to nie raz spadła i wiele jej się nie stało.
Ja osobiście preferuje Androida, ale to przez to, że często śledzę wątki na XDA. Każdy mój telefon z Androidem miał roota.
Co do tego co napisał Marcin, ja użytkuje 5,5" w Note II. Jak miałem dzisiaj w ręce moje stare SII to fakt mały bo odnosisz się do tego co masz. Do dużego ekranu też się łatwo przyzwyczaić tyle, że trzeba bardziej uważać, bo większa powierzchnia szkła i łatwiej go uszkodzić, za to rekompensuje to wygoda przeglądania chociażby internetu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-12-2015, 18:41
Decyzja zapadła Tongue,mama dostała dziś telefon od konsultanta sieci Play,zaproponował dobry abonament wraz z telefonem Huawei P8 Lite,który będzie mnie kosztował około 600 zł Wink.Wydaje mi się,że wybór dobry.Android,aparat 13 mpx.Wydaje mi się,że będę zadowolony,jutro ma niby przyjść to zarzucę foteczkami Wink.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB